برای سفارش آب معدنی لیوانی و برای خرید عمده انواع آب معدنی های لیوانی می توانید فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان کوهداد با توجه به اولویت سفارشات با شما تماس بگیرند و محصولی که مد نظر شماست را برای تان تهیه و ارسال کنند.

درخواست از کوهداد

 

آب معدنی لیوانی کجا بیشترین کاربرد را دارد؟

آب معدنی های لیوانی مختص یک نفر است و زمانی که شما در مکانی می خواهید برای یک نفر آب معدنی داشته باشید و فرد به میزان یک لیوان آب نیاز دارد بهتر است به جای آب معدنی های کوچک ، از آب معدنی های لیوانی استفاده کنید. این مدل آب معدنی ها در مناسبات مختلف استفاده می شود .

در سامانه کوهداد بخوانید : آب معدنی گالنی

آب معدنی های لیوانی برای محرم ، عزاداری های سید و سالار شهیدان خیلی پرکاربرد و واجب است، مخصوصا در سال های اخیر به دلیل وجود ویروس منحوس کرونا و لزوم رعایت کامل پروتکل های بهداشتی آب معدنی های یک نفره لیوانی تقاضای بیشتری پیدا کرده است. تهیه آب معدنی کلا امری مقرون به صرفه است زیرا از هدر رفتن مقادیری زیاد آب جلوگیری می کند. و تنها نگرانی و مشکل در فراهم کردن لیوان برای نوشیدن آب رفع می شود.

آب-معدنی-لیوانی-در-کوهداد
آب-معدنی-لیوانی-در-کوهداد

 

قیمت آب معدنی لیوانی یک نفره

قیمت روز انواع آب معدنی لیوانی را در جدول زیر بیان کردیم ، لازم به ذکر است این قیمت ها قیمت نهایی نیست و شما بایستی برای قیمت با کوهداد تماس بگیرید.

کارتن 40 عددی لیوان‌های 200 میلی لیتری

تعداد قیمت
1 تا 10 باکس 72600
10 تا 20 باکس 67200
20 تا 30 باکس 62500
30 تا 50 باکس 58500
بیشتر از 50 باکس 56300

 

خرید اینترنتی و ارسال سریع آب معدنی لیوانی برای شما

تمام تلاش ما در پشتیبانی کوهداد ارسال سریع انواع آب های معدنی لیوانی برای شما مشتریان می باشد. در نظر داریم و می دانیم که چقدر سرعت برای شما مهم است ، پس تمام تلاش ما در کوهداد ارسال مطمئن ، سریع و مشاوره به شما برای خرید بهترین محصولات و کاربردی ترین و کارامد ترین آن هاست.

در سامانه کوهداد بخوانید :آب معدنی کوچک

مزایای آب معدنی لیوانی:

آب معدنی لیوانی بهترین گزینه برای پذیرایی در مراسم ها مخصوصا مراسم های مرحم است. اگر دقت کرده باشید ر مزاسمات محرف در راه های که به شهرهای مذهبی زوار زیاد است در بین راه های با آب معدنی لیوانی پذیرایی می کنند. یک گزینه بسیار مناسب برای مصرف تک نفره در مزاسم ها می باشد.

آب معدنی های لیوانی بدلیل حجم کم و حمل سبک آن و مهمترین مزیت تک نفره بوده در پذیرایی مراسم ها، هواپیما  بسیار کاربرد دارد. همچنین این آب معدنی ها قابل حمل در کیف و یا در دست گرفتن هنگان پیاده روری بسیار کاربرد دارد. ضمن کمک به صرفه جویی در مصرف منابع طبیعی، در هزینه ههای خود نیز صرفه جویی چشمگیری دارد.

تولید آب معدنی لیوانی:

تولید آب معدنی لیوانی یکی از همین تولیداتی می باشد که، به لحاظ بازار مصرف خود را در شکل های و ابعاد مختلف تولید می کند. این محصول بیشتر در مناطقی که با خشکسالی مواجه است، طرفدار بسیار زیادی دارد.

آب | آب معدنی

بسته بندی آب معدنی لیوانی:

بسته بندی آب معدنی های لیوانی با آب معدنی های دیگر بسیار متفاوت است. آب معدنی لیوانی با توجه به حجم کم و همچنین چون قابل حمل و مناسب پذیرایی می باشد. بسته بندب آنها کاملا استاندارد و محکم بوده زیرا با کوچکترین فشاری لیوان آن ممکن است سوراخ شود پس با سفارش از مجموعه ای مطمئن نگران بسته یندی های آب معدنی خود نباشید. حجم آب معدنی های لیوانیی تقریبا 200cc  می باشد.

تنها مشکلی در بسته بندی های آب های معدنی و نه تنها آب معدنی های لیوانی وجود دارد، انداختن بطری ها و یا جمع انبوهی از لیوان های آنهاست که ممکن است به چرخه طبیعت  صدمه وارد کند. اما با فرهنگ سازی و رعایت قوانین شهرمندی این مشکل رفته رفته به رفع شده و دیگر در شهرها مشاهده این چنین مشکلاتی نخواهیم بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره و سفارش سریع