یکی از عناصر مهم در جهان آب است. که از زمان  انسان های اولیه تا بحال بسیار مهم بوده و یکی از عمره ترین نیاز ها برای برطرف کردن تشنگی و…. بوده است.آب یکی از عناصر مهم برای زنده ماندن است است شاید شنیده باشید که انسان ها بتوانند بدون نسیاز به غذا زنده بمانند اما بدون آب خیر. مصرف آب باعث شادابی و سلامت پوست، مو، زیبایی، داشتن اندامی سالم و سلامت بدن کارکرد بهتر مغز و مواردی از این قبیل می شود. امروزه حتی بسیاری از کارشناسان و دکترا در هر زمینه ای نوشیدن آب فراوان البته سالم را در کنار هرگونه روش درمانی پشنهاد می کنند. خیلی ها برای داشتن بدنی سالم مثل ورزشکاران مصرف آب معدنی را به آب شهری ترجیح می دهند. حال با ما همراه باشید تا بدانیم آب معدنی چیست و اصلا به چه صورت تهیه می شود؟

 

برای سفارش آب معدنی کوچک و برای خرید عمده انواع آب معدنی کوچک می توانید فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان کوهداد با توجه به اولویت سفارشات با شما تماس بگیرند و محصولی که مد نظر شماست را برای تان تهیه و ارسال کنند.

درخواست از کوهداد

آب معدنی چیست؟

آیا تمامی آب های معدنی واقعا سالم و معدنی هستند؟همانطور که می دانید آب معدنی آبی است که نسبت به آب معمولی از نظر میزان مواد معدنی ، نوع مواد معدنی و گاز و همچنین درجه حرارت تفاوت داشته باشد. تمامی آب چشمه ها دارای نمک هایی هستند در هنگام عبور  آب از سطح زمین در آن حل می شود. مقدار این نمک ‌ها در آب ‌های معدنی به‌ مراتب زیادتر بوده و حداقل به یک در هزار می‌رسد.

خرید | خرید آب

آب معدنی،آب چشمه‌های معدنی است که حاوی مواد معدنی مختلفی مانند املاح و ترکیبات گوگردی است. آب معدنی با توجه به وجود یا عدم وجود گازهای اضافه شده معمولاً ممکن است ساکن یا گازدار (گازدار/ جوشان) باشد.

از لحاظ سنتی، آب‌های معدنی از پشمه ها گرفته می شود و همانطور که در بالاتر گفتین برای درمان بسیار مفید است. از چشمه هایی مثل چشمه‌های معدنی، حمام، یا چاه‌ها. اصطلاح آبگرم برای مکانی که آب مصرف می شد و در آن حمام می شود استفاده می شود. حمامی که در آن آب عمدتاً برای حمام کردن، درمان یا تفریح ​​استفاده می شود.

امروزه، آب معدنی ها به صورت بطری شدن و برای مصرف عموم بسیار رایج تر است. آب معدنی بصورت بطری های سایز کوچه و یا بزرگ  کد گذاری در زیر بطری ها برای نشان دادن تاییده سلامت تولید می شوند.

آب معدنی چه ترکیباتی بکار رفته است:

در آب معدنی ترکیباتی مثل نمک ‌های ید، ترکیبات آرسنیک، ترکیبات گوگرددار، مواد رادیواکتیو و… بکار رفته است  که در آب معمولی یا همان آب هاب آشامیدنی نیست. از آنجایی که آب های معدنی ممکن است از چشمه های مختلف در جای جای زمین به دست بیاید و ترکیبات قشر زمین در نقاط مختلف، متفاوت است، ترکیبات آب‌ های معدنی هم با یکدیگر فرق می‌کنند.

خرید اینترنتی آب معدنی

امروزه خرید اینترنتی بسیار در بین عموم رایج شده است. مواد غذایی و نوشیدنی‌ها مخصوصا آب معدنی، از دسته محصولاتی است که به دلیل کاربرد زیاد، زود به زود به خرید آن می‌پردازند خرید اینترنتی آب معدنی کوهداد با ارسال سریع بصورن جزئی و یا اگر یدنیال خرید عمده آب معدنی هستید می توانید از این مجموعه تهیه کنید. مجموعه کوهداد پ با توجه به تنوع، شرایط متفاوتی را به خود اختصاص می‌دهد؛ از جمله اندازه‌ و قیمت آب معدنی که به طور منظم به‌روز می‌شوند و موجودی محصول تأمین می‌شود.

نحوه بسته بندی آب معدنی

با توجه به ارسال آب معدنی نوع بسته بندی آب های سایز کوچک کاملا استاندارد و بهداشتی می باشد. برای ارسال در سراسر ایران نگران نحوه بسته بندی آب های معدنی نباشید.

قیمت آب معدنی سایر کوچک:

قیمت آب معدنی با توجه به سایز تک نفره، قیمت گذاری می شود. برای دریافت قیمت بروز می توانید با مجموعه کوهداد تماس بگیرید.

آب معدنی سایز کوچک بدلیل حمل آسان و درپوش مخصوص بسیار طرفدار دارد و همینطور بسیار مناسب مصرف هنگام ورزش است.

معرفی کوهداد

شرکت آب معدنی کوهداد با توجه به فروش انواع نوشیدنی های معدنی و آشامیدنی توانسته در بین رقبا به برتری برسد. با مشورت گردن از کارشناسان مجموعه کوهداد می توانید هر برند از آب معدنی در هر سایز و هر تعداد خریداری کنید. با توجه به نمایندگی در سراسر ایران می توانید بصورت فوری و با بسته بندی استاندارد آب معدنی خود را تحویل بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.