آب معدنی گالنی، یکی از پرفروش ترین محصولات شرکتهای تولیدی آب معدنی می باشد. آب معدنی در انواع مختلف و در بسته بندی های مختلف تولید می شود و  به بازر عرضه می شود. آب معدنی گالنی در ظرف بزرگ با گنجایش 10 تا 20 لیتر تولید می شود .با توجه به این که هر لیتر آب، حدود 4 تا 5 لیوان است آب معدنی گالنی با ظرفیت 20 لیتر حدود 80 تا 100 لیوان خواهد بود.

در سامانه کوهداد بخوانید :آب معدنی کوچک

برای سفارش آب معدنی گالنی و برای خرید عمده انواع آب معدنی های گالنی می توانید فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان کوهداد با توجه به اولویت سفارشات با شما تماس بگیرند و محصولی که مد نظر شماست را برای تان تهیه و ارسال کنند.

درخواست از کوهداد

آب | آب گالنی

آب گالنی:

آب گالنی 19 لیتری، محصولی است که برای استفاده روزمره در دستگاه های آبسردکن، مصارف خانگی و روز مره تولید شده است. به همین منظور در طراحی بدنه به استفاده از پلاستیک مرغوب و مواد درجه یک به کار رفته است. از بعضی بطری های گالنی که از جنس مرغوب استفاده شده می توان به عنوان چندبار مصرف استفاده کرد.

کاربرد آب گالنی:

آب های گالنی برای نصب روی دستگاه های آب سرد کن تعبیه شده است.  که با قراردادن روی یک پایه و نصب پمپ مخصوص قابل استفاده بوده است.آب معدنی گالنی مناسب برای شرایط مکانی بزرگ است بخاطر حجم زیادی که دارد باید شرایط مکانی بریا مصرف در نظر گرفته شود.

مزیت خرید آب گالنی:

خرید اب گالنی یکی از بهترین راه هاست برای کسانی که آب معدنی زیاد مصرف می کنند زیرا با توجه به حجم بسیار زیاد، نسبت به بطری های دیگر ده ها برابر پلاستیک کمتری وارد چرخه تولید می گردد و در نتیجه در حفظ محیط زیست نقش مهمی دارد.

در سامانه کوهداد بخوانید :آب معدنی لیوانی

معایب آب معدنی گالنی:

آب معدنی گالنی تا قبل نصب بر روی دستگاه های آبسردکن توسط  شستشوی اتوماتیک در خط تولید، که فاقد هرگونه آلودگی بوده یکی از گوارا ترین آب های موجود در بازار است. در صورت نصب بر روی دستگاه هایی که در مخزن داخلی آنها ممکن است آلودگی از قبل وجود داشته باشد احتمال نفوذ آلودگی در داخل مخزن ها وجود دارد زیرا به طور مثال وقتی می خواهید در آب سرد کن نصب کنید در پوشی در مابین آب سردکن و بطری قرار نمیگیرد. قبل از نصب هرگونه بطری بر روی دستگاه حتما قبلش دستگاه را ضد عفونی کنید و سپس بعد از آن اقدام به نصب گالن روی آبسرد کن کنید.

بسته بندی آب معدنی گالنی:

آب معدنی گالنی با توجه به حجم زیادی که دارد بسته بندی این آب کاملا به روش اصولی و استاندارد می باشد. برای ارسال به سراسر استان ها می توانید با خیال راحت این آب معدنی را سفارش دهید.

خرید آب معدنی گالنی از کوهداد:

از مجموعه خرید اینترنتی کوهداد با نمایندگی در سراسر ایران، می توانید انواع آب های معدنی را با ارسال فوری در سراسر ایران خرید کنید. علاوه بر آب های گالنی می توانید آب گازدار، دستگاه تصفیه آب، آب لیوانی و …. با پشتیبانی تیم مجرب کوهداد تماس بگیرید و خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.