در این مقاله به بررسی 10 آب معدنی برتر ایران و یا به عبارتی بهترین آب معدنی ایران خواهیم پرداخت، با توجه به افزایش روز افزون استفاده آب معدنی و آب آشامیدنی سالم توسط مردم در ایران و همچنین توجه بیشتر مردم به سلامت، بر آن شدیم تا در یک بررسی عمیق در مجموعه کوه داد ، بر اساس فاکتورهای مختلف ده آب معدنی برتر ایران در سال 1401 را تعیین کنیم. شایان ذکر است که این مقایسه توسط واحد تحقیق و توسعه مجموعه کوه داد انجام شده که در آن هم از آمارهای میدانی ، دیتاهای اینترنتی ، سطح دسترسی در شهرهای مختلف ایران، بررسی و نظر پرسنل و کارشناسان فنی ، آزمایشگاهی و تیم فروش کوهداد استفاده شده است.

آب معدنی به آبی گفته می شود که از منابع طبیعی برداشت می شود و حاوی املاح معدنی می باشد. در نظر داشته باشید که در این بررسی آب های آشامیدنی حاوی املاح معدنی هم مورد توجه قرار گرفته است و آورده شده است.

 

معیارهای کوهداد در انتخاب برترین آب معدنی های موجود در ایران چه بود ؟

 • طعم و مزه
 • بو
 • میزان املاح معدنی
 • کیفیت بسته بندی
 • سطح دسترسی در شهرهای مختلف ایران
 • تنوع بطری بسته بندی
 • میزان تقاضا در ایران
 • معروفیت برند
 • قیمت
 • میزان سرچ در گوگل
 • آمارهای میدانی از کارشناسان فروش در شهرهای مختلف
 • نظر کارشناسان فروش کوهداد
 • نظر کارشناسان فنی کوهداد

کوهداد چیست ؟

شاید اینجا برایتان سوال پیش آمده باشد که کوهداد کیست و چرا این بررسی را انجام داده ایم ؟ 🙂 😄 .کوهداد سامانه پخش آب معدنی در شهرهای ایرانه. در کوهداد می تونید انواع آب معدنی رو از برندهای مختلف به صورت عمده سفارش بدید. شما می تونید به راحتی با کارشناسان کوهداد مشورت کنید و بهترین محصولبا کیفیت ترین آب معدنی ، مناسب ترین قیمت محصول ، مناسب ترین قیمت ارسال و حتی پرفروش ترین و پر سود ترین مدل آب معدنی رو تهیه کنید.

همچنین در کوهداد بخوانید: آب معدنی کتابی

ده آب معدنی برتر ایران از نگاه کوهداد ::

 1. آب معدنی سورپرایز
 2. آب معدنی میوا
 3. آب معدنی آکوافینا
 4. آب معدنی دماوند
 5. آب معدنی اکساب
 6. آب معدنی دسانی
 7. آب معدنی اورانوس
 8. آب معدنی واتا
 9. آب معدنی داماش
 10. آب معدنی بینالود

با ما همراه باشید تا به 10 آب معدنی برتر ایران از نگاه کوهداد بپردازیم! آب معدنی یکی از پر مصرف ترین محصولاتی است که اغلب ما در زندگی با آن سر و کار داریم ، در این مقاله از کوه داد سعی داریم به شما کمک کنیم تا بهترین آب معدنی های موجود در ایران را بشناسید و در فروشگاه ها با سرعت بالاتری انتخاب کنید و در نهایت به سلامت بیشتر و لذت چند برابری شما از آب معدنی منجر شود.

خب کم کم به بررسی تک تک آب معدنی های انتخاب شده توسط کوهداد می پردازیم. با ما همراه باشید.

1. آب معدنی سورپرایز

رتبه ی اول بهترین آب معدنی ایران به سورپرایز می رسد. سورپرایز بهترین آب معدنی موجود در ایران است، با اینکه سورپرایز آب آشامیدنی است اما طعم بسیار خوب ، رنگ و بوی بسیار دل انگیز و بسته بندی بسیار جذابی دارد. تقریبا در اکثر شهرهای کشور یافت می شود و مشتریان وفادار بسیار زیادی دارد که سال هاست ازین آب استفاده می کنند.

آب معدنی سورپرایز ، کوهداد

بررسی آب معدنی از لحاظ بسته بندی:

تولید و بسته بندی آب معدنی نیاز به تجهیزات مختلف و به روز است که به صورت اتوماتیک انجام می شود.بسته بندی از مراحل اصلی خط تولید به حساب می اید که اهمیت بسیار زیادی دارد.در این قسمت امکان حضور نیروی انسانی به صورت مستقیم وجود ندارد. استفاده از تجهیزات با کیفیت در حاصل شدن نتیجه ای با کیفیت بالا بسیار مشهود است.بسته بندی آب معدنی شرکت کوهداد با استفاده از تجهیزات و دستگاهای اتومات و نیمه اتومات انجام می شود.

بررسی آب معدنی از لحاظ  کیفیت ؛ بو؛ مزه

کیفیت آب معدنی ها به املاح موجود در آ نها؛ میزان میکروبی و شیمیایی و فیزیکی؛ میزان سختی آب؛ میزان شفابخشی بستگی دارد. کیفیت آب معدنی تنها با شکل ظاهری و مزه و بو مشخص نمی شود بنابراین باید از لحاظ شیمیایی هم کیفیت مناسبی داشته باشد. به همین منظور سازمان ملی استاندارد برای پارامتر های شیمیایی محدوده انتخاب کرده است که با آزمایش آب در آزمایشگاه ها و تطابق نتیجه آن با پارامترها کیفیت شیمیایی  آب سنجیده و تعیین می شود.

در اکثر آب های معدنی میزان فلوراید آب بالاست که اگر از حد استاندارد بالا باشد باعث پوسیدگی دندانها میشود. فلوراید بیش از 2 میلی گرم در لیتر برای نوزادان و کودکان کمتر از هفت سال مناسب نمی باشد.نحوه تشخیص آب معدنی با آنالیز آب انجام می شود.

آب آشامیدنی سالم ابی است که بو و مزه نداشته باشد اما علت وجود بو و مزه در آب معدنی به دلیل املاح؛ مواد طبیعی معدنی و الاینده های شیمیایی ؛الی و ..موجود در آب است.

برای طعم و مزه آب آشامیدنی سازمان استاندارد ایران حد مطلوب طعم را در 25 درجه سیلیسیوس دانسته است.

 

شرکت کوهداد، با توجه به تقاضای بازار و از آنجایی که بسته بندی های ۰/۵ لیتری و ۱/۵ لیتری نوع متداولی در کشور ما به حساب می رفت ، ارائه آب آشامیدنی در بطری های ۰/۵ لیتری و ۱/۵ لیتری را نیز راه اندازی نمود.

کارخانه سوپرایز کجاست؟

کارخانه سورپرایز در منطقه کردان کرج در استان البرز واقع شده است . این منطقه از قدیم به منطقه ای پر آب از جهت کمیت و آبی خوشگوار از جهت کیفیت مشهور بوده است.

تنوع بطری:

شرکت آکواتیک استار ایرانیان در سال ۱۳۸۷ با توجه به تقاضای بازار و از آنجایی که بسته بندی های ۰/۵ لیتری و ۱/۵ لیتری نوع متداولی در کشور ما به حساب می رفت ، دو خط تولید آب آشامیدنی در بطری های ۰/۵ لیتری و ۱/۵ لیتری را نیز راه اندازی نمود.
در سال ۱۳۹۶ بسته بندی های ۱۹ لیتری یکبارمصرف، ۱۰ لیتری یکبارمصرف و ۵ لیتری نیز در سبد کالاهای محصولات سورپرایز قرار گرفت.

 

آیا آب معدنی سوپرایز جزء آب های آشامیدنی است؟

آب معدنی به آبی گفته می شود که از چشمه گرفته می شود و املاح معدنی قابل توجهی دارد. در اصل هیچ تغییری در املاح و متریال آب معدنی بوجود نمی آید. با بسته بندی های کاملا بهداشتی و مطمئن به سراسر ایران در اختیار هموطنان قرار می گیرد. اما  بدون اینکه هیچ تغییری در املاح و عناصر آن به وجود بیاید، بسته بندی شده و در اختیار هم وطنان قرار می گیرد. اما آب آشامیدنی چنین نیست و ارزش غذایی کمتری را داراست.

آب معدنی سوپرایز از نظر کوهداد جز 10 آب معدنی برتر ایران شناخته شده است. این نوع آب معدنی از چشمه کوه های اطراف کردان آب آن تامین می شود. کارخانه این برند نیز در بهترین منطقه کردان تاسیس شده است. آب معدنی سوپرایز آبی خوش گوار و سالم است به همین دلیل بسیار برای شادابی پوست و بدن موثر است. با توجه به توضیحات داده شده خدمتتون عرض کنم آب معدنی سوپرایز جز آب های آشامیدنی به حساب نمی آید.

معروفیت برند:

همینطور که می دانید آب معدنی سوپرایز جز آب های برتر در بین دیگر آب ها از نظر کارشناسان و کارشناسان فنی کوهداد شناخته شده است. دلیل این برتری نسبت به دبگر آب ها، بخاطر کیفیت در طعم و بو بوده و همچنین داشتن تنوع در بطری ها و بسته بندی می باشد که جز یکی از آب های پرتقاضا در ایران می باشد.

همچنین در کوهداد بخوانید: دستگاه تصفیه آب

سطح دسترسی در شهرهای مختلف:

آب معدنی سوپرایز را در سراسر ایران می توانید تهیه کنید. سطح دسترسی آب سوپرایز در شهرهای مختلف بسیار آسان و راحت بوده، با سفارش از کوهداد می توانید برای منازی، باشگاه، شرکت هاو….. تهیه کنید

 

2. آب معدنی میواآب | آب معدنی میوا

آب معدنی میوا یکی از پرطرفدار ترین آب معدنی در بین 10 آب معدنی برتر شناخته شده است.بسیار از مصرف کنندگام از این آب معدنی راضی بوده اسند. شرکت آب معدنی البرز پلور با هدف تولید انواع نوشیدنی و با سرمایه گذاری مجدد توسط سهامداران جدید توسعه یافت . کارخانه ی این شرکت در زمینی به مساحت۵۰ هزار متر مربع واقع در منطقه ی پلور در کوهپایه زیبای قله ی دماوند ، محلی واقع در منطقه پلور استان مازندران از توابع شهرستان آمل که از خوش آب و هوا ترین مناطق کشور با بیشترین حجم و بهترین کیفیت آب ( به استناد نتایج آزمایشهای شیمیایی و فیزیکی آب این منطقه ) احداث شده است.

آب معدنی در حجم‌های گوناگون بسته بندی شده و تحت عنوان نام تجاری میوا در بازار به فروش می رسد.

نام میوا در زبان فارسی به معنی شادابی و پویایی است. آب معدنی میوا از لحاظ کیفیت و ارزش غذایی جز  10 آب معدنی برتر ایران از نگاه کوهداد شناخته شده است. این آب معدنی حاوی موادی چون فلوراید، سولفات، پتاسیم، کلسیم، منیزیم، سدیم و … است.

همانطور که میدانید هریک از این مواد برای سلامتی بدن مفید است و بدن به این مواد نیاز دارد و باعث  تقویت استخوان، تنظیم گردش خون، بهبود و ارتقای سلامت دستگاه گوارش و کاهش فشار خون می‌شوند.

بررسی آب معدنی میوا از لحاظ بسته بندی:

بسته بندی آب معدنی میوا با پویش تخصص چندین ساله در طراحی ماشین آلات صنایع غذایی و علی الخصوص خطوط تولید و بسته بندی آب معدنی، با تمرکز خاصی برای مشتریان خود ورود به این عرصه ایجاد نموده است. بسته بندی آب معدنی بصورت کاملا اتوماتیک بوده و از لحاظ سطح کیفی خود در سطوح بالا قرار دارد.

 

بررسی آب از لحاظ کیفیت، بو و مزه:

کیفیت آب از لحاظ رنگ و بو ومزه به خواص شیمیایی، فیزیکی، زیست شناختی آب اشاره دارد. آب در خالص ترین حالت، بدون بو و طعم است. ولی با وجود مواد آلی در آب بو و طعم پیدا میکند. علت بو و طعم آب طبیعی است.  روش های کنترل طعم و بو در تصفیه خانه نیز شامل روش های: اکسیدان، هوادهی، پرمنگنات پتاسیم، کلر، کلروآمین ها، دی اکسید کلر، ازن، جذب سطحی روی کربن فعال پودری است.

 

میوا کارخانه ی آب معدنی است یا آب آشامیدنی ؟

آب معدنی آبی است که از چشمه‌های مصنوعی، چشمه‌های طبیعی، نقاط حفر شده از طبقات زیر زمین و … به دست می‌آید و بدون اینکه هیچ اصلاحاتی بر روی آن انجام گیرد پس از آزمایشات لازم مستقیما در همان محل منبع آب، بسته بندی می‌شوند. ولی آشامیدنی مراحل مختلفی چون حذف املاح، میکروب کشی و … را باید طی کند و سپس بسته بندی شود این مورد از اصلی‌ترین تفاوت بین آب آشامیدنی و آب معدنی است.
در جواب اینکه میوا کارخانه آب معدنی است یا آب آشامیدنی باید بگوییم که یک کارخانه آب معدنی است که
در یکی از پر آب‌ترین مناطق ایران و در مجاورت چندین چشمه چهار فصل قرار دارد و آب معدنی را از این چشمه‌ها در حجم‌های مختلف تولید و به بازار فروش عرضه می‌کند.

 

خدمات سایر میوا

آب معدنی میوا علاوه بر تولید آب معدنی در تولید دوغ،و تولید آب‌های معدنی طعم دار، آب گاز دار، ماء الشعیر، نوشیدنی‌های ایزوتونیک با استفاده از آب معدنی در بسته‌بندی با حجم‌های گوناگون از اهداف بعدی شرکت البرزر پلور است که در آینده‌ای نزدیک اجرایی خواهد شد.

معروفیت برند:

آب معدنی میوا جز دومین آب معدنی برتر از نظر کارشناسان کوهداد شناخته شده و می توانید با تماس گرفتن از کوهداد تهیه کنید.

سطح دسترسی در شهرهای مخلتف ایران:

آب معدنی میوا را می توانید در فروشگاه های مختلف ایران تهیه کنید. سطح دسترسی در تمامی شهرهای مختلف ایران بسیار آسان و راحت بوده است.

 

3. آب معدنی آکوافینا

آب | آب معدنی

سلامت آب اهمیت بسیاری، در سلامتی دارد. برای جلوگیری از ابتلا به سنگ کلیه و ورود مواد ناخالص و مضر به بدن، استفاده از آب آشامیدنی سالم همچون آب معدنی توصیه می‌شود. آب معدنی محصول بسته بندی شده آب گوارا و قابل شربی است با ویژگیهای فیزیکوشیمیایی و میکرو بیولوژی و ارگانولپیتیکی تعریف شده که مستقیما از چشمه و یا نقاط حفر شده از طبقات زیر زمینی به دست میآید و دارای خواص بهداشتی و درمانی باشد و در معرض هیچگونه پالایش خارج از استانداردهای مربوطه قرار نگیرد و در محل چشمه و یا منابع آبی مربوطه در شرایط خاص بهداشتی بسته بندی میگردد

آب آکوافینا با تکنولوژی بسیار پیشرفته‌ای تولید می‌شود. کارخانه آکوافینا آب را از سفره زیرزمینی درعمق ۳۰۰ متری زمین استخراج کرده و از مراحل تصفیه شامل کلرزنی، صافی شن، صافی کربن، صافی میکرونی، میکروب زدایی با لامپ UV، اسمز معکوس، صافی پولیش، صافی نهایی، افزودن املاح متعادل شده و ازن زنی عبور داده و در نهایت آبی کاملا خالص با ترکیباتی از املاح معدنی استاندارد به دست مشتری می‌رساند.

بررسی آب معدنی آکوافیا از لحاظ بسته بندی:

آب معدنی آکوافیا برای تصفیه آب از کی مجموعه سیستمهای پیشرفته خالص سازی نظیر اسمز معکوس، ازن زنی و…. در جهت تولید آب خالض استفاده می کند، در حالسی که سایر نشانه های تجاری آب بسته بندی ممکن است همچنان فاقد مراحل تصفیه ذکر شده باشد.

آب آکوافیا جز آب های معدنی است با آشامیدنی:

آب آکوافیا جز آب های آشامیدنی می باشد. تولید آب معدنی کمی دشوار است و سختی آب آشامیدنی باید با استاندارد سلامت جهانی برابری کند، که تمامی این شرایط و در آب آکوافیا رعایت شده و سپس بعد از آزمایش در بازار عرضه شده است.

کیفیت آب آکوافیا از لحاظ بو، مزه:

بو و مطه از دسته خواص ظاهری هستند که اکثر مردم در هنگام نوشیدن آب بسیار به آن توجه ویژه ای دارند و در تصمیم گیری آنها هنگام انتخاب بین منابع آبی جت شرب تاثیر بسزایی دارد. آبی که دارای بو و مزه باشد ممکن از نشان دهنده آلودگی در حین انجام عملیات تصفیه باشد. که تمامی این موارد با روش های سنجش در آب آشامیدنی آکوافیا رعایت شده است. این آب با توجه به تمامی استاندارد های رعایت شده جز بهترین آب آشامیدنی در بین دیگر آب ها قرار گرفته است.

سطح دسترسی در شهرهای مخنلف ایران:

آب آشامیدنی آکوافیا را می توانید در تمامی سوپر مارکت های شهر های مختلف ایران خریداری کنید.

4. آب معدنی دماوند

آب | آب معدینشرکت آب معدنی دماوند بنیان گذار آب های بسته بدنی در سایز های مختلف در کشور ایران است که در سال 1352 آغاز کرد. این شرکت یکی از جدیدترین خطوط تولید آب های بسته بندی با تکنولوژی جدید و پیشرفته است. آب های دماوند یکی از با کیفیت ترین و سالم ترین از آب های آشامیدنی دماوند می باشد. آب معدنی دماند از بالاتربن استاندارد ها در سطح جهانی بهره می برد.

شرکت دماوند با توجه به سلیقه همه افراد، آب معدنی را در  سایزهای مختلف برای مصرف کنندگان خود تولید کرده است که این یکی از ویژگی های بارز شرکت دماوند است و بخاطر سایز بطری ها بر ای مصارف و کیفیت خوب ابن نوع آب باعث شده که یکی از 10 آب معدنی برتر ایران از نگاه کوهداد شود.

کیفیت آب معدنی دماوند از  لحاظ بو و مزه:

دماوند آب را از لایه های عمیق سفره های زیر زمینی که توسط لایه های زمین محافظت می شود استخراج می کند.

واحد کنترل کیفیت این شرکت براساس استانداردهای بین المللی و استاندارد های شرکت دنون در مرحله کنترل کیفیت در تمام مراحل تولید انجام می شود. و تمامی کیفیت ها از نظر بو و رنگ و مزه در این آب رعایت و آزمایش می شود تا آبی سالم به مردم ارائه شود.

سایز بطری های آب معدنی دماوند:

 • 296 میلی لیتر= بطری جیبی
 • 500 میلی لیتر= روزانه
 • 820 میلی لیتر= بطری ورزشی
 • 1.5 لیتر = بطری خانواده
بطری جیبی

بطری جیبی دماوند بسیار سبک و قابل حمل بوده، بخاطر سبکی جز بطری های پرطرفدار است بسیار منسب برای حمل در جیب، کیف و….. است. به حجمی معادل 1 لیوان آب مناسب برای پذیرایی، سفر و محیط کار

بطری روزانه

بطری روزانه هم حمل آیان است و مناسب برای کیف و حتی امکان گرفتن در دست هنگلم پیاده روی می باشد. حجم این آب معادل 2 لیوان آب می باشد.

بطری ورزشی

بطری ورزشی همانطور که از اسمش معلوم است بسیار مناسب برای مصرف هنگام ورزش است. بدلیل درپوشی مناسب قابل حمل در کیف ورزشی و فعالیت های روزانه می باشد. حجم این آب معادل 4 لیوان آب است

بطری خانواده

بطری های خانواده مناسب: مهمانی ها، سفر و مناسب برای جمعیت های زیاد می باشد. حجم این آب معادل 6 لیوان اب می باشد

محصولات آب معدنی دماوند:

همانطور که گفتیم آب معدنی دماوند جز آب های آشامیدنی می باشد. آب آشامیدنی دماوند در 5 نوع بسته بندی متفاوت بصورت روزانه در بازار عرضه می شود

 • نوع سایز های مختف آب معدنی در بالاتر ذکر شده
 • آب گازدار دماوند در دو سایز ۱/۲۵۰ لیتری و ۳۳۰ میلی لیتری (از ابتدای ۱۳۹۱ تولید نمی‌شود)
 • نوشابهٔ گازدار تاپسیا پرتقالی، تاپسیا تروپیکال، تاپسیا لیمویی، تاپسیا کولا – در دو اندازه ۱/۲۵۰ لیتری و ۳۰۰ میلی لیتر (ازابتدای ۱۳۹۱ تولید نمی‌شود)

 

5. آب اکسیژنه اکساب

آب | آب معدنی

همانطور که می دانید آب معدنی، آبی است که نسبت به آب معمولی از نظر میزان مواد معدنی، نوع مواد معدنی و گاز و همچنین درجه حرارت تفاوت داشته باشد. آب معدنی، از چشمه های طبیعی یا چشمه های مصنوعی ایجاد کرده، جریان دارند و بطری های آب معدنی از همین چشمه ها پر می شوند و برای مصارف استفاده می شوند.

تمامی آب های معدنی آب آشامیدنی نیستند. آب های معدنی انواع های مختلفی دارد مثل: آب گازدار و یا آب اکساب یا همان آب اکسیژن. در اینجا به آب اکسیژن می پردازیم که چه نوع آبی است:

آب آشامیدنی اکسیژن دار اُکساب:

آب معدنی اکساب، آب آشامیدنی است. با کمترین میزان نیترات و نیتریت و سرشار از اکسیژن می باشد. این آب حداقل 10 برابر بیشتر از آب جاری در منابع طبیعی یعنی چشمه سارها و آشارها، اکسیژه دارد. اکسیژن بصورت خوراکی بوده و در آب قرار دارد و پس از مصرف به سرعت جذب سلولهای نیازمند به اکسیژن می شود و برای سلامتی بدن بسیار مفید است.

آب اکسیژه آبی نسبتا جدید است، که ما حاصل افزودن اکسیژن به آب طی فرآیندهای قوطی کردن یا بطری ساختن می باشد.
ادعا شده است که آب اکسیژن دار مزایای تندرستی از قبیل کمک به ریکاوری های ورزشی، بیرون راندن سموم از بدن، بهبود متابولیسم الکل دارد. با این حال، شواهد دال بر این مدعا قلیل است.

مزایای آب اکسیژن:

آب غنی شده با اکسیژن یک محصول آب کاربردی نسبتاً جدید است که در طی مراحل تولید ، اکسیژن به آن اضافه می شود. گفته می شود اکسیژن اضافه شده مزایای سلامتی از جمله کمک به بازیابی نیرو بعد از ورزش ، بیرون راندن سموم از بدن و […] و این امر سبب شده که جز 10 آب معدنی برتر ایران شود.

بررسی آب معدنی اکساب از لحاظ بو و مزه:

آب معدنی اکساب علاوه بر نوشیدن در بعضی از غذاها هم استفاده می شود به همین دلیل بیشتر عموم توجه خیلی خاصی از نظر کیفیت به این نوع آب دارند. باید طبق دستورالعمل های سارمان استاندارد ایران تمامی این موارد تایید شود و سپس به بازار عرضه شود.

آب اکساب جز آب های معدنی است با آشامیدنی:

آب اکسیژه جز آب های آشامیدنی با کمترین میزان نیترات و نیتریت و سرشار از اکسیژه می باشد. این اکسژن خوارکی بوده و پس از نوشیدن به سرعت جذب سلول های نیازمند به اکسیژه در بدن می شود و سلامتی را تقویت می کند.

 

6. آب معدنی دسانی

آب | آب معدنیهمین طور که می دانید آب یکی از مهم ترین نیاز های بدن انسان هاست. در هنگام گرمازدگی تنها چیزی که، می تواند شما را بهبود دهد آب است. در صورت نبودن، می توان از نوشیدنی های دارای آب فراوان استفاده کرد. مصرف آب پس از ورزش بسیار ضروری است باید آبی که از دست رفته جبران شود.

در بالاتر انواع آب ها از دیدگاه کارشناسی کوهداد بررسی شد حال می رسیم به یکی از 10 آب معدنی برتر ایران از نگاه کوهداد، آب دسانی با ما همراه باشید:

آب معدنی دسانی یک برند آب است با بسته بندی های کاملا استاندارد و ساخت شرکت کوکاکولا می باشد و در ایران امکان دسترسی به این آب موجود می باشد. همین طور در سایر شهرای ایران مثل آب معدنی در تهران هم انواع آب ها دسترسی دارید. این محصول آب شیر تصویه شده است.

آب معدنی دسانی یکی از پرطرفدارترین آب معدنی ها در بازار است. متاسفانه رد بسیاری از شهرهای ایران آب لوله کشی شده برای مصرف اصلا مناسب نیست و کلی بیماری به همراه دارد از جمله سنگ کلیه که بسیار در بین مردم رواج پیدا کرده و دلیل اصلی آن نوشیدن همین آب های تصفیه نشده اشت. پس چه بهتر که به سلامتی خود اهمیت بدهیم و از آب های تصفیه شده استفاده کنیم.

بسته بندی آب معدنی دسانی:

بسته بندی های آب معدنی دسانی در بطری های پلاستیکی بسته بندی می شود . مثل سایر آب معدنی ها. لازم است بدانید این آب معدنی جز آب های آشامیدنی است. پس باید از واژه آب آشامیدنی دسانی استفاده کرد.

آب معدنی دسانی علاوه بر رفع تشنگی و سالم بودن دارای املاح و مواد طبیعی مختلفی از جمله: کلسیم، آهن، فلوراید، پتاسیم و…. است. که تمامی این مواد برای بدن کاملا ضروری است.

شرکت خوشگوار:

شرکت خوشگوار یک شرکت تولیدکننده ی انواع نوشیدنی های مختلف در ایران است که در سال 1336 فعالیت خود را در شهر مشهد شروع کرده است. در زمان قدمی اولین برند ها خوشگوار بوده و بعد زمزم دومین برند تولید کننده نوشیدنی نوشابه در ایران بوده و در زمینه تولید و عرضه نوشابه گازدار کوکاکولا فعالیت داشته. در واقع نماینده کوکاکولا در ایران خوشگوار است.

کیفیت آب دسانی:

همانطور که می دانید آب معدنی دسانی از تولیدات شرکت کوکاکولا است. که یکی از بزرگترین شرکت های آمریکایی بوده و بدون شک کیفیت این آب از لحاظ: رنگ، بو و مزه در سطح بالایی قرار دارد. آب آشامیدنی دسانی تحت لیسانس کمپانی وکاکولا است و تمامی استاندارد ها در این نوشیدنی رعایت شده است. کارخانه خوشگوار در مشهد مجهز به پیشرفته ترین خطوط تولید سیدل فرانسه و کرونز آلمان است. انواع نوشیدنی های این سرکت در بسته بندی های قوطی، شیشه ای، و بطری یکبار مصرف تولید می شود.

 

7. آب معدنی اورانوسآب | آب معدنی

آب معدنی اورانوس از تولیدات انواع آب معدنی با نام شرکت نگین زردکوه کوهرنگ می باشد. شرکت زرین کوه در سال 1386 فعالیت خود را رد زمینه تولید آب های معدنی اورانوس آغاز کرد. این شرکت با جمعی از مردم دلسوز صنعت کشور، برای مردم مناطق محروم علاوه بر اشتغال زایی ، آب سالم هم برای آنها فراهم کرد.

استاندارد های آب معدنی اورانوس:

آب معدنی اورانوس دارای استاندارد های:

(ISO 22000) استاندارد بین المللی مدیریت ایمنی مواد غذایی
(ISO 9001) استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت
(ISO 14001) استاندارد بین المللی مدیریت محیط زیست
(ISO OHSAS 18000) استاندارد مدیریت بین المللی مدیریت بهداشت حرفه ای
(ISO 10004) استاندارد مدیریت کیفیت – رضایت مشتری (راهنمای پایش و اندازه گیری)
(ISO 10002) استاندارد مدیریت کیفیت – رضایت مشتری (راهنمای رسیدگی به شکایت مشتری در سازمان)
(ISO 10015) استاندارد مدیریت بین المللی کیفیت (راهنمایی برای آموزش)
(HACCP) استاندارد بین المللی مدیریت ایمنی مواد غذایی (تجزیه و تحلیل و کنترل نقاط بحرانی)
(5S) نظام ساماندهی محیط کار می باشد.

اورانوس آب آشامیدنی است یا معدنی:

اورانوس با توجه به توضیحاتی که داده شد از چشمه دیمه در شهرستان کوهرنگ تهیه می شود می توان گفت این نوع آب، آب معدنی است. آب معدنی هیچگونه اصلاحاتی صورت نمیگیرد، و پس از آرمایش در بطری ها بسته بندی می شود اما آب آشامیدنی به این صورت نیست. بر روی آب آشامیدنی اصلاحاتی مثل: حذف املاح، میکروب کشی و… صورت می گیرد.

کیفیت آب اورانوس:

اورانوس با توجه به اینکه از چشمه دیمه گرفته می شود یکی از 10 آب معدنی برتر ایران از نگاه کوهداد شناخته شده است. و جز با کیفیت ترین برند های آب معدنی در ایران شناخته شده است. آب این چشمه برای سلامتی انسان بسیار فوایدی زیادی دارد. آب معدنی اورانوس با توجه به استفاده از ماشین آلات روز دنیا اروپا تضمینی بر بالابودن کیفیت آب معدنی اورانوس دارد.

 

 

8. آب معدنی واتا

آب | آب معدنی

آب معدنی واتا به توجه به رعایت استانداردهای بین المللی جز 10 آب معدنی برتر ایران از نگاه کوهداد شناخته شده است. واتا دارای آزمایشگاه بسیار مجهز بوده که از سه قسمت شیمیایی، میکروبی و محیط کشت تشکیل می شود. متخصصان این آزمایشگاه روزانه در هر ساعت از خط تولید از نفاط مختلف نمونه برداری کرده و آزمایشات لازم را انجام می دهند. تمامی محصولات واتا پس از تایید کنترل کیفیت اجازه ارسال به بازار مصرف را پیدا می کنند.

آب معدنی واتا(سبلان):

شرکت آب معدنی پاک سبلان، در سالها فعالیت خود را در حوزه تولید و بسته بندی آب معدنی و محصولات لبنی دستاورد ها و افتخارات بسیاری را کسب نموده است.

انواع آب معدنی واتا:

 1. آب معدنی واتا بزرگ= 1.5 لیتری
 2. آب معدنی واتا کوچک= 0.5 لیتری
 3. آب معدنی واتا رویال بزرگ= 1 لیتری رویال
 4. آب معدنی واتا رویال کوچک= 330 میلی لیتری رویال
 5. آب معدنی واتا لیوانی= 200 میلی لیتری

 

9. آب معدنی داماش

 

آب | آب معدنی

 

آب معدنی داماش یکی از پر طرفدارترین آب معدنی ها در بین مردم می باشد. داماش با تبلیغات زیاد در سطح شهرها خیلی از مردم او را شناختن و همین امر موجب شد که جز اب معدنی های پرطرفدار تبدیل شود.

آب معدنی داماش توسط شرکت آب معدنی گیلان با بالاترین سطح کیفی تولید و به بازار عرضه می شود. این آب معدنی از دل طبیعت و از چشمه های داماش بدست می آید که سرشار از املاح معدنی چون: کلسیم، منیزیم،سدیم و پتاسیم می باشد و همینطور که می دانید بسیار برای بدن ضروری است.

کیفیت آب معدنی از لحاظ کیفت،بو و مزه:

آب معدنی سالم برای بدن انسان بسیار مفید است. قبل از نوشیدن آب معدنی حتما باید از سالم بودن و پلمپ بودن در مطمئن شوید. آب معدنی داماش شامل آزمایشات شیمی و میکروب شناسی می باشد. در آزمایشگاه شیمی علاوه بر آزمونهای شیمیایی کنترل کیفیت مواد اولیه ورودی به کارخانه مثل پریفرم تولید بطری، درب بطری، نایلونف بطریهای نیم و یک و نیم لیتری و لیبل نیز انجام می شود. تمامی کارکنان در شرکت آب معدنی داماش افراد متخصص و بر مبنای تحصیلات  و مهارت ها می باشند. آب معدنی داماش اط لحاظ کیفیت، بو، رنگ و مزه تمامی آزمایشات انجام می شود و بعد در بازار عرضه می شود.

چشمه های آب معدنی داماش:

داماش علاوه بر زیبایی طبیعتش، از مردمان مهمان نوازی نیز برخوردار است که شما در کنار آنها احساس غریبی نخواهد نمود. حتما از چشمه های آب معدنی رودبار در استان گیلان دیدن کنید. روستای زیبای داماش در ارتفاعات 2200 متری از سطح دریا در استان گیلان واقع شده است.انواع املاح معدنی مانند منیزیم، سدیم و کلسیم و پتاسیم در چشمه آب معدنی داماش رودبار موجود است. بدلیل وجود همچین چشمه های باعث شده آب معدنی داماش، جز 10 آب معدنی برتر ایران از نگاه کوهداد شناخته شود.

بسته بندی آب معدنی داماش:

آب معدنی داماش از لحاط بسته بندی کاملا استاندارد و در بطری های از جنس پلاستیک پت، بسته بندی می شود. پت یک نوع پلاستکی کاملا بی خطر برای انسان ها می باشد.

انواع آب معدنی داماش:

آب معدنی 300 سی سی داماش (استفاده تک نفره)
آب معدنی نیم لیتری داماش (برای استفاده تک نفره در باشگاه، پیاده روی، سفر و …)
آب معدنی یک و نیم لیتری داماش (جهت مصارف خانوادگی و استفاده در مهمانی‌ها)

در مجموعه کوهداد می توانید خرید عمده آب معدنی را به صورت آنلاین داشته باشید

 

10. آب معدنی بینالود

آب | آب معدنی

بدن انسان بیش از هر ماده غذایی دیگری به آب و مایعات نیاز دارد و اگر به مقدار کافی آب به بدن نرسد بدن با کمبود آب مواجه می شود. با نوشیدن آب معدنی سالم می توانید این مشکل را برطرف کنید. حال باید آب معدنی که تهیه می کنید کاملا سالم و شناخته شده باشد.

متخصصان نوشیدن آب بیشتر در طول زندگی بسیار مهم می دانند. چرا که معتقدند آب موجود در بدن از طریق  تبخیر، تنفس، ادرار و مدفوع فعالیت های ورزشی و تعرق کردن طی ساعت ها از بین می رود و سریعا باید به همان میزان آب لازم جبران شود. از این رو می توانید از آب معدنی بینالود که کاملا سالم است استفاده کنید.

تولید کننده آب بینالود:

آب معدنی بینالود نامی کاملا شناخته شده و قدیمی است. شرکت آب بینالود یکی از بهترین انواع آب معدنی و آب آشامیدنی موجود در کشور را با برند بینالود تولید و عرضه می دارند. نوع بسته بندی های محصولات این شرکت 250 سی سی و آب آشامیدنی 1.5 لیتری تولید می کند.

محصولات بینالود:

کارخانه بینالود علاوه بر تولید آب معدنی در محصولات دیگر دارای خطوط تولیدی پیشرفته می باشد:

 1. ماست پاستوریزه
 2. دوغ بدون گاز
 3. بسته بندی نوشابه
 4. تولید بطری های پت برا بسته بندی آب و نوشابه

کیفیت آب معدنی بینالود:

آب معدنی بینالود از رشته کوه های بینالود سرچشمه می گیرد و کیفیت املاح معدنی در آن بسیار بالاست. آب معدنی بینالود دارای طعمی خوش گوار است که هر فردی با خوردن این آب احساس سنگینی نمی کند و از نوشیدن آب معدنی بینالود کاملا لذت می برد. از لحاط رنگ، بو و مزه کاملا زیر نظر متخصصان کارخانه بینالود بوده و قبل از عرضه به بازار مسئوا کیفی آن را چک کرده و بعد وارد بازارها شده.

بینالود آب آشامیدنی است یا معدنی:

شرکت خروشان نام رسمی تولیدا آب آشامیدنی و معدنی است. این یعنی بینالود به بسته بندی انواع آب پرداخته است و تنها آب معدنی را در سبد خود قرار نداده است.در کنار آب آشامیدنی بینالود می توانید خرید آب گازدار را هم داشته باشید. بنابر این می توانید با خیال راحت هر نوع آب معدنی از برند بینالود را خریداری کنید.

نتیجه گیری:

ما در این مقاله به معرفی 10 آب معدنی برتر ایران پرداختیم، همیشه پیدا کردن بهترین آب معدنی ایران برای مردم سوال بوده است . که هر کدام از لحاط کیفیت در بو و مزه، از لحاظ بسته بندی و یا دام اب در ایران بیشترین تقاضا را دارد به مشا معرفی کردیم. از نظر کارشناسی و کارشناس های فنی کوهداد این آب ها با توجه با رعایت استاندادر های جهانی جزء بهترین آب های معدنی در ایران شناخته شده است. می توانید هر نوع آب را بصورت تکی و یا کلی در بسته بندی های مختلف به صورت آنلاین از کوهداد خریداری کنید. امیدواریم هر آنچه لازم بود گفته شود را گفته باشیم تا بتوانید با اطلاعات کامل آب معدنی خود را انتخاب کنید.

 

این مقاله بروز خواهد شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره و سفارش سریع