به جرات می توان آب معدنی سالم را ضامن سلامتی دانست. آبی گوارا که از چشمه سارهای خروشان برگرفته از دل کوه گرفته می شود. آبی که فواید بسیاری برای انسان داشته و قطعا نوشیدن همیشگی آن به نفع افراد است.
انسان های بسیاری هستند که نوشیدن آب معدنی را در برنامه روزانه خود قرار می دهند. از همین رو به خرید چندین باکس پرداخته تا هیچ گاه کمبودی نداشته باشند. شرکت های مختلفی وجود دارد که به تولید بسته بندی آب معدنی می پردازند، از جمله آنها باید به شرکت مگادریزل اشاره کرد، برندی که آب طبیعی معدنی را از دل کوه دریافت کرده و در قالب بطری عرضه بازار می کند.
این برند سالیان درازی است که تولید بسته بندی آب معدنی را در برنامه خود قرار داده و از این رو باید به آن اطمینان کاملی داشت. ما در این قسمت قصد داریم بیشتر با برند آب معدنی مگادریزل آشنا شویم و در این بین با ما همراه باشید.

آب معدنی گالنی مگادریزل
آب معدنی گالنی مگادریزل

معرفی شرکت مگادریزل

شرکت در سال 1388 با پشتوانه 30 سال سابقه کارآفريني و توليد با هدف بهبود وضعيت سلامت آب آشاميدني جامعه و اشتغال زايي احداث و با کسب مجوز هاي لازم در زمينه آب آشاميدني سالم در سال توليد ملي ، حمايت از کار و سرمايه ايراني، با همکاري تيم متخصص خود اقدام به خريد تجهيزات فيلتراسيون نانو و بسته بندي تمام اتوماتيک آب آشاميدني سالم و گوارا نمود، با توجه به کاهش روز افزون منابع آب ايران و رشد جمعيت نياز تامين آب آشاميدني سالم با املاح معتدل براي کشورمان بيش از هر زماني احساس ميشود اين شرکت با ثبت برند” مگادريزل ” و با همکاري بهترين مهندسين صنايع غذايي ايران و مشاوره با شرکت هاي بزرگ تجهيزات تصفيه آب آشاميدني اروپا و استفاده از بهترين مواد اوليه بهداشتي با گريد غذايي و استانداردهاي جهاني در فاز اول توليد آب آشاميدني طبيعي 250 سي سي را در برنامه کار خود قرار داد.

همچنین در کوهداد بخوانید :: آب معدنی ایرانوش

کارخانه اين واحد توليدي واقع در دامنه رشته کوههاي البرز و در ارتفاع 1100- متري از سطح دريا از ابتداي تاسيس با رعايت استاندارهاي ايزو و ايجاد محيط کاملا بهداشتي خط توليد و تجهيز آزمايشگاه کنترل کيفيت با نظارت مداوم بر روي عملکرد توليد و بررسي مداوم نمونه هاي انبار محصول ضامن بالا بودن کيفيت مواد اوليه و بالانس بودن املاح هرسي سي از آب بسته بندي شده شرکت سبزچين مي باشد .

اعتقاد اصلي همکاران ما در اين واحد توليدي بر پايه” جامعه سالم ، محور توسعه پايدار ” بوده و هست ما بر اين باوريم که سلامت افراد يک جامعه حتي کوچک مانند خانواده زماني تامين خواهد گشت که افراد آن جامعه بر آنچه که روزانه مينوشند دقت بيشتري کنند همانطور که مصرف آب آشاميدني طبيعي مگادريزل با مناست ترين املاح و بهترين طعم قطعا ميتوانند ضامن سلامت و شادابي هرروز افراد شود.

آب بسته بندی شده مگادریزل یک آب معدنی است یا آشامیدنی؟

برای توضیح این موضوع باید بیان داشت که آب معدنی به آبی گفته می شود که در نزدیکی چشمه برگرفته از کوه بسته بندی می شود و املاح معدنی قابل توجهی دارد. در واقع بدون اینکه هیچ تغییری در املاح و عناصر آن به وجود بیاید، بسته بندی شده و در اختیار هم وطنان قرار می گیرد. اما آب آشامیدنی چنین نیست و ارزش غذایی کمتری را داراست.
آب معدنی مگادریزل از آنجایی که از چشمه کوه های طبیعی آب آن تامین می شود، کارخانه این برند نیز در بکرترین منطقه واقع شده است. آبی خوش طعم و گوارا که با نوشیدن آن می توان شادی را به پوست و بدن بخشید. همانطور که از نام این برند مشخص است، با آب معدنی رو به رو هستیم و متفاوت از آب آشامیدنی رایج است. آبی که املاح معدنی کافی را برای بدن رقم زده و سلامتی بسیاری را برای مخاطب خود به دنبال دارد. بنابراین باید بیان داشت که آب معدنی مگادریزل یک نوع معدنی بوده و آشامیدنی به حساب نمی آید.

کیفیت آب آشامیدنی مگادریزل

شرکت مگادریزل با به کارگیری تیمی مجرب و ماشین آلات به روز، بهترین بسته بندی را برای آب معدنی خود در نظر می‌گیرد. گذشته از آن آب معدنی مورد اشاره از چشمه سارهای کوه های طبیعی گرفته شده که یکی از بهترین آب معدنی‌ها را می توان در همان مناطق یافت. بنابراین در بحث کیفیت این برند حرفی برای گفتن باقی نگذاشته و باید انتظارات بسیاری داشت.
همچنین با وجود شرکتی با سابقه چون مگادریزل، این آب معدنی می تواند موردنظر مشتریان علاقمند به مصرف آب معدنی قرار گیرد. زیرا در بطری های متنوع آب معدنی را به تولید رسانده و در اختیار مشتریان قرار می دهد تا محصولی ارزشمند را ارائه داده باشد.

همچنین در کوهداد می توانید در مورد آب معدنی دی دی واتر بخوانید.

این مسئله برای خریداران آب معدنی اهمیت بسیاری داشته که هیچ تغییری در آب موردنظر حاصل نشده و همان آب چشمه در بسته بندی قرار گرفته و توزیع شود. شرکت آب معدنی مگادریزل نیز همین روند را انجام داده تا مشتریان اطمینان کافی از خرید خود داشته و ناراضیتی به وجود نیاید.

خرید آب معدنی مگا دریزل

جهت خرید و سفارش آب معدنی مگادریزل تنها کافی است تا فرم زیر را پر کرده و اطلاعات صحیح را وارد کنید. کارشناسان کوهداد در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم برای خرید این محصول را به شما می‌ دهند.

درخواست از کوهداد

انواع بسته بندی های مگادریزل

1. آب معدنی 200cc
2. آب معدنی 300cc
3. آب معدنی کتابی (جیبی) 400cc
4. آب معدنی 0.5 لیتری
5. آب معدنی 1.5 لیتری
6. آب معدنی گالنی

انواع بسته بندی های آب معدنی مگادریزل
انواع بسته بندی های آب معدنی مگادریزل

نحوه سفارش عمده آب معدنی مگادریزل

جهت سفارش و خرید آب معدنی‌های مگادریزل به صورت عمده لازم است که ابتدا فرم زیر را پر کنید و سپس منتظر تماس کارشناسان کوهداد بمانید.

درخواست از کوهداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.