آب معدنی ایرانوش یکی از برندهای موجود آب معدنی در ایران است. آب معدنی را باید ضامن سلامتی بدن دانست. آبی که از دل کوه گرفته شده و با بسته بندی در اختیار مشتریان قرار می دهند. برندهای متنوعی هستند که تولید بسته بندی آب معدنی را سالیان طولانی انجام می دهند، از جمله آنها باید به برند ایرانوش اشاره کرد.
برندی که سال هاست در امر تولید بسته بندی آب معدنی فعال بوده و توانسته نظر علاقمندان و مصرف کنندگان آب معدنی را به خود جلب کند. همانطور که پیشتر نیز گفته شد، آب معدنی فواید بسیاری داشته و هرچه د ر مصرف آن مداومت داشته باشیم، در واقع به بدن خود نیکی کردیم.
برند ایرانوش با ارائه محصولی باکیفیت سعی داشته نظر مصرف کنندگان و مشتریان این نوع آب را به خود جلب سازد. در این قسمت می خواهیم با برند ایرانوش بیشتر آشنایی پیدا کنیم تا مشخص شود آیا ارزش خرید محصول آن بالاست یا خیر.

معرفی شرکت آب معدنی ایرانوش

شرکت خوش نوش فریمان یکی از تولیدکنندگان شناخته شده بسته بندی آب معدنی است که سالیان طولانی به این امر می پردازد. از محصولات برجسته این شرکت برند ایرانوش بوده که در بطری های مختلف می توان آب معدنی آن را تهیه کرد.

همچنین در کوهداد بخوانید :: خرید عمده آب معدنی سیلوانا

گذشته از آن شرکت خوش نوش فریمان آب موردنظر را با جمع آوری از منابع زیرزمینی و فیلتراسیون آن به شکلی طبیعی در اختیار مشتریان می گذارد. بنابراین مشتریان می توانند با خیالی آسوده به خرید آب معدنی های ایرانوش تولید شرکت خوش نوش فریمان بپردازند و آن را نوش جان نمایند.

کارخانه تولید آب معدنی ایرانوش کجاست؟

کارخانه این برند آب معدنی در استان خراسان رضوی، شهر فریمان، کیلومتر 2 جاده تربت جام، پارک صنعتی مهتاب قرار دارد. در سوی دیگر دفتر مرکزی آن هم در شهر تهران قرار دارد که مشتریان برای سفارش حضوری می‌توانند به این آدرس مراجعه کنند. در ادامه می توانید شماره تماس کارخانه را هم داشته باشید.
051-34685250

بسته بندی آب معدنی های ایرانوش خراسان
بسته بندی آب معدنی های ایرانوش خراسان

آب بسته بندی شده ایرانوش یک آب معدنی است یا آشامیدنی؟

برای توضیح این موضوع باید بیان داشت که آب معدنی به آبی گفته می شود که در نزدیکی چشمه برگرفته از کوه بسته بندی می شود و املاح معدنی قابل توجهی دارد. در واقع بدون اینکه هیچ تغییری در املاح و عناصر آن به وجود بیاید، بسته بندی شده و در اختیار هم وطنان قرار می گیرد. اما آب آشامیدنی چنین نیست و ارزش غذایی کمتری را داراست.

همچنین بخوانید :: خرید عمده آب معدنی نپتون

آب معدنی ایرانوش از آنجایی که از منابع زیرزمینی تامین می شود، کارخانه این برند نیز در بکرترین منطقه واقع شده است. آبی خوش طعم و گوارا که با نوشیدن آن می توان شادی را به پوست و بدن بخشید. همانطور که از نام این برند مشخص است، با آب معدنی رو به رو هستیم و متفاوت از آب آشامیدنی رایج است. آبی که املاح معدنی کافی را برای بدن رقم زده و سلامتی بسیاری را برای مخاطب خود به دنبال دارد. بنابراین باید بیان داشت که آب معدنی ایرانوش یک نوع معدنی بوده و آشامیدنی به حساب نمی آید.

کیفیت آب معدنی ایرانوش

شرکت خوش نوش فریمان با به کارگیری تیمی مجرب و ماشین آلات به روز، بهترین بسته بندی را برای آب معدنی خود در نظر می‌گیرد. گذشته از آن آب معدنی مورد اشاره از منابع زیرزمینی گرفته شده که یکی از بهترین آب معدنی‌ها را می توان در همان مناطق یافت. بنابراین در بحث کیفیت این برند حرفی برای گفتن باقی نگذاشته و باید انتظارات بسیاری داشت.
همچنین با وجود شرکتی با سابقه چون خوش نوش فریمان، این آب معدنی می تواند موردنظر مشتریان علاقمند به مصرف آب معدنی قرار گیرد. زیرا در بطری های متنوع آب معدنی را به تولید رسانده و در اختیار مشتریان قرار می دهد تا محصولی ارزشمند را ارائه داده باشد.

همچنین در کوهداد بخوانید :: پخش آب معدنی در تهران

این مسئله برای خریداران آب معدنی اهمیت بسیاری داشته که هیچ تغییری در آب موردنظر حاصل نشده و همان آب چشمه در بسته بندی قرار گرفته و توزیع شود. شرکت آب معدنی خوش نوش فریمان نیز همین روند را انجام داده تا مشتریان اطمینان کافی از خرید خود داشته و ناراضیتی به وجود نیاید.

خرید آب معدنی ایرانوش

جهت خرید و سفارش پخش عمده آب معدنی ایرانوش تنها کافی است تا فرم زیر را پر کرده و اطلاعات صحیح را وارد کنید. کارشناسان کوهداد در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم برای خرید این محصول را به شما می‌دهند.

درخواست از کوهداد

نحوه سفارش عمده آب معدنی ایرانوش

جهت سفارش و خرید آب معدنی‌های ایرانوش به صورت عمده لازم است که ابتدا فرم زیر را پر کنید و سپس منتظر تماس کارشناسان کوهداد بمانید.

درخواست از کوهداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.