آب معدنی دی دی واتر یکی از برندهای موجود آب معدنی در ایران است. آب معدنی را باید ضامن سلامتی بدن دانست. آبی که از دل کوه گرفته شده و با بسته بندی در اختیار مشتریان قرار می دهند. برندهای متنوعی هستند که تولید بسته بندی آب معدنی را سالیان طولانی انجام می دهند، از جمله آنها باید به برند دی دی واتر اشاره کرد.
برندی که سال هاست در امر تولید بسته بندی آب معدنی فعال بوده و توانسته نظر علاقمندان و مصرف کنندگان آب معدنی را به خود جلب کند. همانطور که پیشتر نیز گفته شد، آب معدنی فواید بسیاری داشته و هرچه د ر مصرف آن مداومت داشته باشیم، در واقع به بدن خود نیکی کردیم.
برند دی دی واتر با ارائه محصولی باکیفیت سعی داشته نظر مصرف کنندگان و مشتریان این نوع آب را به خود جلب سازد. در این قسمت می خواهیم با برند دی دی واتر بیشتر آشنایی پیدا کنیم تا مشخص شود آیا ارزش خرید محصول آن بالاست یا خیر.

معرفی شرکت آب معدنی دی دی واتر

شرکت مهرآب بهشت تولیدکننده بسته بندی آب معدنی تحت برند دی دی واتر است که توانسته چند سال فعالیت خود محصولی ارزنده را به دست مشتریان برساند.
کارخانه این شرکت در شهر اردبیل، جاده نیر، شهرک تخصصی آب قرار دارد. در سوی دیگر دفتر فروش آن هم در شهر تهران ، کیلومتر 7 جاده فتح ، غرب به شرق ، نرسیده به خیابان خلیج فارس ، انبار شماره یک ویتانا ، شرکت مهرآب بهشت قرار دارد که مشتریان برای سفارش حضوری می‌توانند به این آدرس مراجعه کنند.
این شرکت سعی داشته با برند دی دی واتر آب معدنی باکیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهد.

آب معدنی دی دی واتر

کارخانه تولید آب معدنی دی دی واتر کجاست؟

کارخانه این برند آب معدنی در در شهر اردبیل، جاده نیر، شهرک تخصصی آب قرار دارد. در سوی دیگر دفتر فروش آن هم در شهر تهران ، کیلومتر 7 جاده فتح ، غرب به شرق ، نرسیده به خیابان خلیج فارس ، انبار شماره یک ویتانا ، شرکت مهرآب بهشت قرار دارد که مشتریان برای سفارش حضوری می‌توانند به این آدرس مراجعه کنند.
شماره تماس:045-32131487045-32291487

آب بسته بندی شده دی دی واتر یک آب معدنی است یا آشامیدنی؟

برای توضیح این موضوع باید بیان داشت که آب معدنی به آبی گفته می شود که در نزدیکی چشمه برگرفته از کوه بسته بندی می شود و املاح معدنی قابل توجهی دارد. در واقع بدون اینکه هیچ تغییری در املاح و عناصر آن به وجود بیاید، بسته بندی شده و در اختیار هم وطنان قرار می گیرد. اما آب آشامیدنی چنین نیست و ارزش غذایی کمتری را داراست.

همچنین در کوهداد بخوانید :: خرید عمده آب معدنی بینالود نیشابور

آب معدنی دی دی واتر از آنجایی که از چشمه کوه های سبلان آب آن تامین می شود، کارخانه این برند نیز در بکرترین منطقه واقع شده است. آبی خوش طعم و گوارا که با نوشیدن آن می توان شادی را به پوست و بدن بخشید. همانطور که از نام این برند مشخص است، با آب معدنی رو به رو هستیم و متفاوت از آب آشامیدنی رایج است. آبی که املاح معدنی کافی را برای بدن رقم زده و سلامتی بسیاری را برای مخاطب خود به دنبال دارد. بنابراین باید بیان داشت که آب معدنی دی دی واتر یک نوع معدنی بوده و آشامیدنی به حساب نمی آید.

کیفیت آب معدنی دی دی واتر

شرکت مهرآب بهشت با به کارگیری تیمی مجرب و ماشین آلات به روز، بهترین بسته بندی را برای آب معدنی خود در نظر می‌گیرد. گذشته از آن آب معدنی مورد اشاره از چشمه سارهای کوه های سبلان گرفته شده که یکی از بهترین آب معدنی‌ها را می توان در همان مناطق یافت. بنابراین در بحث کیفیت این برند حرفی برای گفتن باقی نگذاشته و باید انتظارات بسیاری داشت.
همچنین با وجود شرکتی با سابقه چون مهرآب بهشت، این آب معدنی می تواند موردنظر مشتریان علاقمند به مصرف آب معدنی قرار گیرد. زیرا در بطری های متنوع آب معدنی را به تولید رسانده و در اختیار مشتریان قرار می دهد تا محصولی ارزشمند را ارائه داده باشد.

همچنین در کوهداد بخوانید :: خرید عمده آب معدنی رسپینا

این مسئله برای خریداران آب معدنی اهمیت بسیاری داشته که هیچ تغییری در آب موردنظر حاصل نشده و همان آب چشمه در بسته بندی قرار گرفته و توزیع شود. شرکت آب معدنی مهرآب بهشت نیز همین روند را انجام داده تا مشتریان اطمینان کافی از خرید خود داشته و ناراضیتی به وجود نیاید.

آب های معدنی گازدار دی دی واتر
آب های معدنی گازدار دی دی واتر

خرید آب معدنی دی دی واتر

جهت خرید و سفارش آب معدنی دی دی وارت تنها کافی است تا فرم زیر را پر کرده و اطلاعات صحیح را وارد کنید. کارشناسان کوهداد در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم برای خرید این محصول را به شما می‌دهند.

درخواست از کوهداد

نحوه سفارش عمده آب معدنی دی دی واتر

جهت سفارش و خرید آب معدنی‌های دی دی واتر به صورت عمده لازم است که ابتدا فرم زیر را پر کنید و سپس منتظر تماس کارشناسان کوهداد بمانید.

درخواست از کوهداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.