برای هر فرد نیاز است تا همیشه آب بنوشند و در این بین باید هر روز چند لیوان به نوشیدن آب بپردازند. پس چه بهتر آب موردنظرشان را با آب معدنی تامین کنند. آب معدنی فواید مختلفی دارد که از جمله باید به تامین کلسیم، املاح معدنی و برخی مواد موردنظر بدن اشاره کرد.
اگر در انتخاب آب معدنی دقت به خرج ندهیم، شاید آب سالمی ننوشیم و به بیماریهایی دچار شویم که قطعا رهایی از آنها دشوار خواهد بود. برندهای مختلفی هستند که به بسته بندی آب معدنی می پردازند و از جمله آنها باید به آب معدنی سقا اشاره کرد.
نوشیدن آب معدنی باکیفیت قطعا می تواند به تامین مواد موردنیاز بدن کمک کند و همچنین سلامت آن را به دنبال خواهد داشت. بسیاری از بیماری ها را می توان با نوشیدن آب برطرف کرد که از جمله باید به یبوست پرداخت.
آب معدنی سقا یکی از برندهای موفق و شناخته شده در بسته بندی است که می توانید آن را انتخاب کنید. البته در این بخش بیشتر با آب معدنی سقا آشنا می شویم.

آب معدنی سقا - کوهستان
آب معدنی سقا – کوهستان

معرفی شرکت آب معدنی سقا کوهستان

شرکت آب معدنی سقا کوهستان در سال 1386 تاسیس شد. این شرکت سعی داشته با شناسایی چشمه های غنی برای آب معدنی برندی را تاسیس کند که به بسته بندی آب معدنی بسیار باکیفیت می پردازد. آب معدنی این شرکت از آب چشمه های قزلق واقع در محل رشته کوههای هزار مسجد در ناحیه ای بکر و به دور از آلودگی تامین می شود.
کارخانه این شرکت در در یکی از ارتفاعات رشته کوه‌های هزار مسجد مشرف و مجاور چشمه ها در زیر بنایی به وسعت 7637 متر مربع در زمینی 80 هکتاری طی سال های 1386 تا 1389 ساخته شد. این شرکت با خرید ماشین آلات به روز ASB ژاپن، برای نخستین بار در کشور به تولید آب معدنی با بطری های 20 لیتری از جنس پلی کربنات می کند. مواد اولیه پلی کربنات نیز از شرکت BAYER آلمان تهیه شده که استاندارد وزارت بهداشت را داراست.
این شرکت باتوجه به نیاز روز و نظر مشتریان، جدیدترین ماشین آلات بسته بندی آب معدنی را به کار گرفته تا محصولات باکیفیتی در بازار عرضه دارد. ماشین آلاتی از برندهای ایتالیایی و ژاپنی که می توان انتظارات بسیاری در بحث کیفیت داشت.

همچنین در کوهداد بخوانید :: خرید آب معدنی بلومر

شرکت آب معدنی سقا کوهستان در هر ساعت 9000 بطری آب معدنی را بسته بندی می کند و در سال 92 به ارتقا ماشین آلات خود پرداخت. همچنین تمام مجوزهای لازم استاندارد و سازمان غذاو دارو را دریافت نموده تا بهترین محصول را در اختیار مشتریان قرار دهد و ضامن سلامتی آنها شود.

آب معدنی کوچک سقا کوهستان
آب معدنی کوچک سقا کوهستان

کارخانه تولید آب معدنی سقا

کارخانه آب معدنی سقا کوهستان در ارتفاعات رشته کوه های هزارمسجد که از کوه های شمال خراسان است، قرار دارد.
برای بازدید از وب سایت آب معدنی سقا کوهستان نیز می توانید به آدرس http://www.saqakoohestan.ir مراجعه نمایید.
آدرس ایمیل شرکت آب معدنی سقا کوهستان: info@saqakoohestan.ir

آب معدنی سقا یک آب معدنی است یا آشامیدنی؟

همانطور که از نام این محصول پیداست، با آب معدنی طبیعی رو به رو هستیم که از چشمه های کوه های هزار مسجد شمال خراسان سرچشمه می گیرد. آب معدنی فواید فراوانی دارد که از جمله می توان به رفع کمردرد، گرفتگی عضلات، رفع یبوست، کاهش سردرد، افزایش توان دفاعی بدن، افزایش تمرکز، شادابی پوست، کاهش پوسیدگی دندان و برخی دیگر اشاره کرد.
بنابراین مصرف کنندگان آب معدنی طبیعی سلامتی بسیاری با نوشیدن آن کسب خواهند کرد. در این بین آب معدنی سقا نیز چنین ویژگی ها را داراست و یک آب معدنی طبیعی محسوب می شود که نیاز بدن انسان را به آبی سالم به صورت کامل تامین خواهد کرد.
بنابراین شبه ای وجود ندارد که محصول شرکت سقا کوهستان آب معدنی طبیعی است و در این مورد خبری از آب آشامیدنی نیست. در این میان نباید آب معدنی های این برند را از نوع آشامیدنی تلقی کنید.

آب معدنی گالونی سقا کوهستان
آب معدنی گالونی سقا کوهستان

کیفیت آب معدنی سقا در چه سطحی است؟

کیفیت این آب در سطحی بالاست که تنها با نوشیدن یک جرعه آن می توان به این حقیقت دست یافت. همچنین شرکت سقا کوهستان با همکاری متخصصان کشورمان به نوع بسته بندی توجه فراوانی داشته تا نظر مشتریان را همان در نگاه نخست جلب کند.
همچنین باید بیان داشت که این شرکت سابقه درخشانی در تولید آب معدنی دارد و بدیهی است که کیفیت آب معدنی و بسته بندی آن نیز قابل قبول خواهد بود. به هر حال اگر بخواهیم به یکی از برندهای باکیفیت صنعت تولید بسته بندی آب معدنی اشاره کنیم، در کشورمان سقا کوهستان می تواند همان گزینه موردنظر باشد.

همچنین در کوهداد بخوانید :: خرید آب معدنی نوا

پیش از این نیز گفته شد که آب معدنی این شرکت تحت آزمایش های مختلفی قرار می گیرد تا عاری از هر نوع آلودگی یا مواد نامطلوب باشد و به دست مشتریان آب معدنی طبیعی برسد. بنابراین می توان با خیالی راحت به نوشیدن آب معدنی طبیعی سقا پرداخت، بدون اینکه هیچ نقصی در کیفیت آن مشاهده کرد.
ناگفته نماند کیفیت بطری های این برند همانطور که گفته شد، با استفاده از پلی کربنات آلمانی ساخته شده و می‌توان انتظار ماندگاری طولانی آب معدنی را داشت. بنابراین چه در بحث کیفیت بطری و بسته بندی و چه در نوع آب هیچ مسئله ای وجود ندارد.

خرید آب معدنی سقا

جهت خرید و سفارش آب معدنی سقا تنها کافی است تا فرم زیر را پر کرده و اطلاعات صحیح را وارد کنید. کارشناسان کوهداد در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم برای خرید این محصول را به شما می‌دهند.

درخواست از کوهداد

نحوه سفارش عمده آب معدنی سقا

جهت سفارش و خرید آب معدنی‌ سقا به صورت عمده لازم است که ابتدا فرم زیر را پر کنید و سپس منتظر تماس کارشناسان کوهداد بمانید.

درخواست از کوهداد

در کوهداد می توانید انواع آب های معدنی را بررسی کنید ، در موردشون بخونید و به صورت عمده سفارش بدید. کافیست فرم های ویژه کوهداد رو پر کنید تا کارشناسان کوهداد با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.