بلومر و کارخانه ی بسته بندی آب معدنی بلومر را بررسی می کنیم . همانطور که می دانید یکی از بهترین نوشیدنی‌ ها برای بدن آب معدنی است. البته شاید بسیاری معتقدند که نوشیدن هر نوع آب می تواند موجب سلامتی بدن شود، اما باید بیان داشت که هر آب شامل تمامی املاح معدنی نشده و صرفا جهت تامین آب بدن مصرف می شود. اما در بحث آب معدنی با مسئله متفاوتی رو به رو هستیم و آن تامین املاح معدنی بدن که موجب سلامتی بیشتر انسان خواهد شد.
آب مایه حیات است و بشر همیشه به دنبال آن بوده تا بتواند به زندگی روی زمین ادامه دهد. حال چه خوب است اگر بتوانیم آب معدنی همیشه در دسترس داشته باشیم و به صرف آن بپردازیم. آب معدنی در کشورمان تحت برندهای متعددی راهی بازار می شود که هر یک مدعی ارائه محصولی کامل و بی نقص هستند.
از جمله آنها باید به برند بلومر اشاره کنیم، برندی نام آشنا در صنعت بسته بندی آب معدنی که سالیان طولانی است به این فعالیت مداومت داشته و توانسته موفقیت هایی را کسب کند. در این قسمت قصد داریم با برند آب معدنی بلومر بیشتر آشنا شویم، پس با ما همراه باشید.

آشنایی با برند بلومر

شرکت پگاهان سپهر ایرانیان با دارا بودن سابقه بیش از 23 سال در زمینه محصولات تصفیه آب و هوا با برندcoway مشغول به فعالیت می باشد. همچنین این شرکت همواره از مجرب ترین و کارآزموده ترین افراد در این زمینه بهره مند می باشد. شرکت پگاهان سپهرایرانیان از سال 95 اقدام به تاسیس و راه اندازی کارخانه آب معدنی با برند بلومر در بهترین وبکرترین منطقه واقع در علم کوه البرز نمود.

همچنین در کوهداد بخوانید :: آب معدنی اُ

این مجموعه به پشتوانه آب چشمه ساران 400 ساله منطقه کوهسار اقدام به تجهیز کارخانه به مجهزترین و جدیدترین دستگاه های تمام اتوماتیک خطوط آب معدنی کرده و توانسته محصولی باکیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهد. در حال حاضر سبد محصولات آب معدنی بلومر شامل گالن های 19 لیتری در گردش،گالن 10لیتری ، باکس های 1.5 و 0.5 لیتری، 300 سی سی و آب معدنی کتابی با بالاترین درجه از کیفیت است. هدف اصلی این شرکت تامین و ارائه محصولات آب معدنی سالم همراه با ترکیبات و املاح معدنی و بدون نیترات برای مشتریان است.
بنابراین باید این برند را یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان بسته بندی آب معدنی به حساب آورد.

کارخانه تولید بسته بندی آب معدنی بلومر کجاست؟

کارخانه آب معدنی بلومر در بکرترین منطقه علم کوه البرز قرار دارد. تلفن تماس کارخانه بلومر که به عنوان شرکت پگاهان سپهر ایرانیان شناخته می شود، به شرح زیر است:
• 02184252
• 02188753000
برای بازدید از وب سایت آب معدنی بلومر نیز می توانید به آدرس https://www.bloomer.ir/ مراجعه نمایید.
آدرس ایمیل شرکت آب معدنی بلومر: info@bloomer.ir

آب بسته بندی بلومر
آب بسته بندی بلومر

آب بسته بندی شده بلومر یک آب معدنی است یا آشامیدنی؟

برای توضیح این موضوع باید بیان داشت که آب معدنی به آبی گفته می شود که در نزدیکی چشمه برگرفته از کوه بسته بندی می شود و املاح معدنی قابل توجهی دارد. در واقع بدون اینکه هیچ تغییری در املاح و عناصر آن به وجود بیاید، بسته بندی شده و در اختیار هم وطنان قرار می گیرد. اما آب آشامیدنی چنین نیست و ارزش غذایی کمتری را داراست.
آب معدنی بلومر از آنجایی که از چشمه های علم کوه آب آن تامین می شود، کارخانه این برند نیز در بکرترین منطقه علم کوه واقع شده است. آبی خوش طعم و گوارا که با نوشیدن آن می توان شادی را به پوست و بدن بخشید. همانطور که از نام این برند مشخص است، با آب معدنی رو به رو هستیم و متفاوت از آب آشامیدنی رایج است.

همچنین بخوانید : آب معدنی مگادریزل

آبی که املاح معدنی کافی را برای بدن رقم زده و سلامتی بسیاری را برای مخاطب خود به دنبال دارد. بنابراین باید بیان داشت که آب معدنی بلومر یک نوع معدنی بوده و آشامیدنی به حساب نمی آید.

کیفیت آب معدنی بلومر

شرکت پگاهان سپهر ایرانیان با به کارگیری تیمی مجرب و ماشین آلات به روز، بهترین بسته بندی را برای آب معدنی خود در نظر می‌گیرد. گذشته از آن آب معدنی مورد اشاره از چشمه سارهای علم کوه گرفته شده که یکی از بهترین آب معدنی‌ها را می توان در همان مناطق یافت. بنابراین در بحث کیفیت این برند حرفی برای گفتن باقی نگذاشته و باید انتظارات بسیاری داشت.
همچنین با وجود شرکتی با سابقه چون پگاهان سپهر ایرانیان، این آب معدنی می تواند موردنظر مشتریان علاقمند به مصرف آب معدنی قرار گیرد. زیرا در بطری های متنوع آب معدنی را به تولید رسانده و در اختیار مشتریان قرار می دهد تا محصولی ارزشمند را ارائه داده باشد.
این مسئله برای خریداران آب معدنی اهمیت بسیاری داشته که هیچ تغییری در آب موردنظر حاصل نشده و همان آب چشمه در بسته بندی قرار گرفته و توزیع شود. شرکت آب معدنی بلومر نیز همین روند را انجام داده تا مشتریان اطمینان کافی از خرید خود داشته و ناراضیتی به وجود نیاید.

خرید آب معدنی بلومر

جهت خرید و سفارش آب معدنی بلومر تنها کافی است تا فرم زیر را پر کرده و اطلاعات صحیح را وارد کنید. کارشناسان کوهداد در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم برای خرید این محصول را به شما می‌ دهند.

درخواست از کوهداد

نحوه سفارش عمده آب معدنی بلومر

جهت سفارش و خرید آب معدنی‌های بلومر به صورت عمده لازم است که ابتدا فرم زیر را پر کنید و سپس منتظر تماس کارشناسان کوهداد بمانید.

درخواست از کوهداد

در کوهداد می توانید انواع برندهای آب معدنی را ببینید ، آن ها را بررسی کنید و از هر مجموعه آب معدنی که تمایل داشته باشید مستقیما خرید عمده آب معدنی داشته باشید و در آدرس مد نظرتان تحویل بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.