شاید بارها نام آب معدنی را شنیدید و به نوشیدن آن پرداختید. آبی که به توصیه کارشناسان بسیار سالم است و بی شک ضامن سلامتی بدن شما هم خواهد بود. مصرف همیشگی آب معدنی نه تنها موجب تامین آب کافی بدن خواهد شد، بلکه املاح معدنی متنوع و مهمی را وارد بدن خواهد کرد که هر یک ویژگی خاصی در سلامت انسان دارند.
از جمله آنها باید به شادابی پوست، از بین بردن سنگ کلیه، از بین بردن عفونت مجاری ادراری، شادی مغز، پاکسازی کبد و بسیاری دیگر که هر یک اهمیت فراوانی برای یک انسان دارند. بنابراین صرف آب معدنی مزایا بسیاری را به دنبال داشته و گذشته از آن هزینه چندانی نباید برای خرید یک بطری پرداخت.
در میان برندهای متنوعی که به تولید بسته بندی آب معدنی می‌پردازند، باید به برند آکوافینا اشاره کرد. برندی بزرگ و قابل اعتماد که کیفیت لازم را برای مشتریان رقم می زند و نباید به سادگی از کنار آن عبورد کرد.
این آب معدنی توسط شرکت ارم نوش به تولید رسیده و رقیب جدی برای سایر برندها نیز محسوب می‌شود. ما در این مطلب قصد داریم بیشتر با برند آکوافینا و آب معدنی مربوط به آن آشنا شویم.

بیشتر بخوانید: آب معدنی دماوند

معرفی شرکت ارم نوش

شرکت ارم نوش به عنوان تولید کننده بسته بندی آب معدنی آکوافینا شناخته می‌شود که در طول چند سال گذشته رشد فروشی را تجربه کرد.
تاریخچه تاسیس آکوافینا درایران بر مبنای تامین نیاز مصرف کنندگان که آبی با کیفیت و ارزش بالا را مد نظر داشته اند بازمی گردد.جهت نیل به این مقصود شرکت تولیدی نوشابه ارم نوش با همکاری شرکت پپسی کولا بین الملل، به اجرای موفقیت آمیز این طرح در ایران نایل آمدند.
طراحی کارخانه در سال 2007 صورت پذیرفت، اما اجرای فیزیکی آن در ابتدای سال 2008 آغاز گردید. کلیه تاسیسات تحت نظارت نیروهای متخصص و مجرب بین المللی جهت دستیابی به استانداردهای ملی و جهانی و همچنین حفظ کیفیت اجرای آن انجام گردید. درژانویه سال 2009 عملیات عمرانی آکوافینا پایان پذیرفت.

آب های معدنی آکوافینا
آب های معدنی آکوافینا

نمای کارخانه به لحاظ ظاهری و همچنین ماشین آلات در نوع خود بی نظیر بوده و به این لحاظ یکی از بالاترین استانداردهای بین المللی را به خود اختصاص داده است. فعالیت کارخانه پس از نصب و راه اندازی ماشین آلات در سپتامبر 2009 آغاز گردید.
مساحت تقریبی کل کارخانه 12800 متر مربع و زیربنای آن حدود 5789 متر مربع می باشد. ماشین آلات پیشرفته آن شامل سیستم تصفیه آب ازشرکت مهندسی آبICE (از کشور فرانسه) و خط تولید و بسته بندی آن ازشرکت ایتالیایی-فرانسوی Sidel می باشد.ظرفیت تولید کل کارخانه 18000 بطری در ساعت است.

آب آکوافینا آبی است که با تکنولوژی بسیار پیشرفته ای تصفیه شده که خالص سازی مرحله به مرحله می باشد. آب از سفره آب زیرزمینی درعمق 300 متری (زمین) خارج شده وازمراحل تصفیه که شامل: کلرزنی مجدد، صافی شن، صافی کربن، صافی میکرونی، میکروب زدایی با لامپ UV، اسمز معکوس، صافی پولیش، صافی نهایی، افزودن املاح متعادل شده و نیز ازن زنی می باشد، عبور کرده ودر نهایت آبی کاملاً خالص با ترکیباتی از املاح معدنی استاندارد شده به دست شما می رسد.

صنایع غذایی یکی از مهمترین و در عین حال پر بازده ترین بخش های اقتصاد رو به رشد کشورمان ایران است. در میان صنایع غذایی، « نوشابه سازی» از فرصت توسعه بسیاری برخوردار است. صنعت نوشابه سازی از سویی با تقاضای فزاینده داخلی، و از سوی دیگر با زمینه های مستعد صادراتی مواجه است. تولید نوشابه های گازدار غیرالکلی را می توان یکی از بخش های شکوفای اقتصاد کشور محسوب نمود.شرکت تولیدی ارم نوش، یکی از پیشرفته ترین و بزرگ ترین بنگاه های تولید نوشابه های گازدار غیرالکلی در کشور است.

شرکت ارم نوش تولید کننده انواع نوشابه های گاز دار در سال 1382 در پی تغییرات مدیریت و مالکیت، به تمامی تحول پذیرفته و تحت مدیریت پویا و منحصر به فرد جناب آقای دکتر رضا ابرقویی، و با بهره گیری از تیم مدیریتی آینده نگر و کارآفرین، کارکنانی خلاق و علاقه مند، و تجهیزاتی پیشرفته و یگانه، راهسپار تسخیر بازارهای داخلی و خارجی است. به همین دلیل شرکت ارم نوش تصمیم به پیوستن به برخی از شرکت های همکار به ارم نوش را اتخاذ نمو ده و فعالیت های خود را در این راستا آغاز نموده است.

ازجمله کارخانه هایی که در جهت جهانی کردن محصولات خود گام برداشته و به ارم پیوسته اند می‌توان به پپسی تبریز، پیمان فردان، کارخانه سوپر چای و… اشاره نمود.

شرکت ارم نوش در پرتو حمایت موثر مصرف کنندگان و اعتماد بالایی که از سوی جامعه فراهم آمده، راهسپار توسعه و گسترش افق های عملکردی است: تنوع محصولات، بسته بندی بهتر و زیباتر، در اختیار گرفتن بازارهای جدید در منطقه و جهان و رضایت هر چه بیشتر مشتریان، سرفصل های اقدامات آن است.

همچنین بخوانید :: خرید آب معدنی دسانی کوکاکولا

کارخانه تولید آب معدنی آکوافینا کجاست؟

همانطور که گفته شد این محصول توسط شرکت ارم نوش تولید می شود و آدرس کارخانه آن به شرح زیر است:
• تهران، چمران، کیلومتر 10 جاده مخصوص- روبروی بیمه البرز خیابان 28
تلفن تماس: 02144545315
برای بازدید از وب سایت به آدرس eram-group.com مراجعه نمایید.
آدرس ایمیل این شرکت info@eram-group.com است.

کارخانه آب معدنی آکوافینا یک آب معدنی است یا آشامیدنی؟

برای توضیح این موضوع باید بیان داشت که خرید آب معدنی به آبی گفته می شود که در نزدیکی چشمه برگرفته از کوه بسته بندی می شود و املاح معدنی قابل توجهی دارد. در واقع بدون اینکه هیچ تغییری در املاح و عناصر آن به وجود بیاید، بسته بندی شده و در اختیار هم وطنان قرار می گیرد. اما آب آشامیدنی چنین نیست و ارزش غذایی کمتری را داراست.
آب معدنی آکوافینا نیز همانطور از عنوانش پیداست، آب معدنی بوده که از چشمه های سرد کوه گرفته می‌شود. این آب کیفیت فراوانی در بحث املاح معدنی داشته و بدون طعم است. همچنین نشاط را به افراد می دهد و تجربه نوشیدن آبی گوارا را برای مشتریان رقم می زند.
شایان ذکر است که آب معدنی در کنار تامین املاح موردنیاز بدن، به تامین کلسیم هم کمک می کند. چنین آبی می تواند در درمان بیماری نقرس، سنگ های مجاری ادراری و برخی دیگر نقش موثری ایفا کند. بنابراین انتظار کیفیت بالایی هم می توان داشت و در نوشیدن آن لذت برد.
شرکت ارم نوش آب های متنوع طعم دار، آشامیدنی و معدنی را به تولید می رساند. بنابراین باید بیان کرد که این آب معدنی بوده و آب آشامیدنی جداگانه را در اختیار مشتریان می گذارد که برای تهیه آن می توان به فروشگاه های موردنظر مراجعه کنید.

آب آشامیدنی آکوافینا
آب آشامیدنی آکوافینا

کیفیت آب معدنی اکوافینا

پیشتر نیز گفته شد که آب معدنی آکوافینا از چشمه سارهای دلکوه گرفته می شود. آبی زلال و پرخاصیت که می تواند برای علاقمندان به آب های معدنی کیفیت لازم را دارا باشد. این آب کلسیم و املاح معدنی کافی را در اختیار بدن افراد می گذارد و اثری موثر روی بدن دارد.
بنابراین در بحث کیفیت آب باید اطمینان کامل داشت و شرکت ارم نوش نیز با به کارگیری متخصصان و استفاده از بهترین ماشین آلات صنعتی سعی داشته بسته بندی باکیفیتی ارائه دهد. آب نیز باتوجه به اینکه هیچ تغییری در آن به وجود نمی آید.
آب معدنی همیشه طعم خالصی دارد و گاهی شرکت ها به عرضه آبی می پردازند که دارای طعم است تا مشتریان مزه ای را هم بچشند.

همچنین بخوانید :: خرید آب معدنی لایت بلو

خرید آب معدنی آکوافینا

جهت خرید و سفارش آب معدنی آکوافینا تنها کافی است تا فرم زیر را پر کرده و اطلاعات صحیح را وارد کنید. کارشناسان کوهداد در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم برای خرید این محصول را به شما می‌دهند.

درخواست از کوهداد

نحوه سفارش عمده آب معدنی آکوافینا

جهت سفارش و خرید آب معدنی‌ آکوافینا به صورت عمده لازم است که ابتدا فرم زیر را پر کنید و سپس منتظر تماس کارشناسان کوهداد بمانید.

درخواست از کوهداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره و سفارش سریع