دماوند یکی از قدیمی ترین برند های پخش آب معدنی و آشامیدنی در ایران است . شرکت آب های معدنی دماوند در سال ۱۳۵۲ به عنوان اولین تولید کننده آب بسته بندی در ایران تاسیس شد. در سال ۱۳۸۸، عمده سهام آب معدنی دماوند توسط شرکت فرانسوی دنون که یکی از بزرگترین شرکت ها در حوزه صنایع غذایی است، خریداری شد. شرکت دنون پس از بر عهده گرفتن کامل مدیریت کارخانه دماوند، با وارد کردن به جدیدترین دستگاه های خط تولید و آخرین تکنولوژی روز دنیا توانست کیفیت محصولات این کارخانه را ارتقا بخشد و ظرفیت خط تولید آن را به ۶۶۰۰۰ بطری در ساعت برساند. در ادامه به معرفی این برند آب معدنی در وب سایت کوهداد خواهیم پرداخت .

در مورد گروه آب های معدنی دماوند :

شرکت آبهای معدنی دماوند با کمک دانش و تکنولوژی روز دنیا و تجربه ای که از سال ۱۳۵۲ کسب کرد، در سال ۱۳۸۸ موفق به دریافت سه گواهینامه بین المللی: سیستم مدیریت کیفیت ۲۰۰۸: ISO 9001 سیستم مدیریت ایمنی غذایی ۲۰۰۵: ISO 22000 سیستم حفاظت از محیط زیست ۲۰۰۴: ISO 4001 همچنین آب معدنی دماوند گواهینامه سلامت و ایمنی مواد غذایی ( HACCP ) را در سال ۲۰۱۰ کسب کرد. در همین راستا، بر اساس الزامات سه استاندارد بین المللی و استانداردهای شرکت دنون بر پایه استانداردهای اروپا همچنین قوانین داخلی استاندارد ملی، واحد کنترل کیفیت شرکت آب معدنی دماوند بیش از ۵۰ مرحله کنترل کیفیت در تمام مراحل تولید جهت اطمینان هر چه بیشتر از کیفیت محصول تولیدی، ایمنی و سلامت محصولا ت و رعایت استاندارد ها انجام می دهد. از جمله دیگر فعالیتهای آب معدنی دماوند جهت حفظ کیفیت خود ارسال نمونه جهت بررسی کیفیت به آزمایشگاه سب سوییس و اویان فرانسه بصورت منظم است. به علت حساسیت و توجه شایان شرکت آب های معدنی به “کیفیت”، در زمستان ۱۳۹۲، در آستانه‌ی۴۰ سال کسب تجربه، دماوند با نصب پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید آبهای بطری شده باز هم کارخانه خود را مجهز به آخرین فناوری‌های روز دنیا کرده و با بهره گیری از «میکروفیلتراسیون پیشرفته» محصولی قابل رقابت با برندهای مطرح و موفق جهانی را به بازار ایران عرضه می‌کند.

بخشی از افتخارات گروه Damavand Mineral :

تندیس طلایی در اولین سمینار صنعت غذا و استاندارد در ۲۰۱۱
حامی همایش “کلیه هایی برای زندگی” در روز جهانی کلیه۲۰۱۳
حامی همایش “بیماری های کلیه و سالمندان” در روز جهانی کلیه۲۰۱۳
تندیس زرین برند محبوب از طرف سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در گروه آبهای بسته بندی
جایزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان برای فعالیت های سال ۲۰۱۴
شرکت در هم اندیشی سیاست گذاران منابع آب با عنوان امنیت غذائی و حکمرانی پایدار در ۲۰۱۵
شرکت در سمینار تخصصی روز جهانی کلیه با عنوان “نقش تغذیه و ورزش بر بیماران کلیوی و پیوندی”

کارخانه تولید آب آشامیدنی و معدنی دماوند کجاست ؟

شرکت دماوند در شهرستان دماوند می باشد .
کارخانه :: شهرستان دماوند، میدان معلم، به سمت کمربندی، میدان نوبنیاد، روبروی دانشگاه پیام نور
دفتر مرکزی :: میدان آرژانتین، خیابان زاگرس، کوچه ۳۱، پلاک ۱۷

دماوند کارخانه ی آب معدنی است یا آب آشامیدنی ؟

با توجه به اینکه آب های موجود در بازار دو مدل معدنی و آشامیدنی هستند .
آب‌های معدنی طبیعی، آب‌هایی هستند که از منبع طبیعی زیرزمینی دست نخورده توسط انسان و بدون هیچ‌گونه فرآیند و فقط از طریق فیلتر های فیزیکی به دست می‌آیند. بدیهی است که ترکیبات منابع آب های زیر زمینی در فصول مختلف با هم متفاوت است . آب‌های آشامیدنی نیز می‌توانند از منبع طبیعی زیرزمینی یا چاههای فوق عمیق تهیه شوند؛ اما در این فرآیند آب می‌تواند به‌صورت فیزیکی یا شیمیایی پالایش شود. آب‌های آشامیدنی که از منبعی طبیعی به دست می‌آیند تحت پالایش‌های فیزیکی حاصل می‌شوند.  آب دماوند از نوع آب آشامیدنی است. آب دماوند برگرفته از چشمه های طبیعی از رشته کوه هاست و به صورت فیزیکی فیلتر شده است.

همچنین بخوانید: خرید آب معدنی واتا

 

کیفیت آب معدنی دماوند

شرکت دماوند آب را از لایه های عمیق سفره های زیر زمینی که توسط لایه های طبیعی زمین محافظت می‌شود استخراج می‌کند.
واحد کنترل کیفیت شرکت آب معدنی دماوند بر اساس الزامات سه استاندارد بین المللی و استانداردهای شرکت دنون بیش از ۵۰ مرحله کنترل کیفیت در تمام مراحل تولید انجام می دهد.همچنین نمونه آب دماوند جهت بررسی کیفیت به صورت منظم به آزمایشگاه‌های سب سوییس و اویان فرانسه ارسال می‌شود.

خرید آب معدنی دماوند

برای سفارش آب معدنی دماوند می توانید فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان فروش کوهداد با شما تماس بگیرند و مشاوره های لازم برای خرید و دریافت انواع آب آشامیدنی و معدنی دماند را دریافت نمایید.

درخواست از کوهداد

معرفی سایر محصولات دماوند

علی رقم اینکه دماوند در سال های پیش محصولاتی از قبیل آب گازدار و نوشابه گازدار تولید می کرد اما سال هاست که این برند در حوزه تولید آب بسته بندی شده فعالیت دارد.

طبق توضیحات ویکی پدیا :
آب آشامیدنی دماوند در 5 نوع بسته‌بندی مختلف روانه بازار می‌شود: بطری خانواده (یک و نیم لیتری)، بطری ورزشی ( 820 میلی‌لیتری)، بطری هر روز (نیم‌لیتری)، بطری بچه‌ها ( 350 میلی‌لیتر) و بطری جیبی (296 میلی‌لیتر)
آب گازدار دماوند در دو اندازه ۱/۲۵۰ لیتری و ۳۳۰ میلی لیتری (از ابتدای ۱۳۹۱ تولید نمی‌شود)
نوشابه گازدار تاپسیا پرتقالی، تاپسیا تروپیکال، تاپسیا لیمویی، تاپسیا کولا – در دو اندازه ۱/۲۵۰ لیتری و ۳۰۰ میلی لیتر (ازابتدای ۱۳۹۱ تولید نمی‌شود)

مجموعه آب معدنی دماوند حدودا 40% از بازار مصرف آب بسته بندی شده را در اختیار دارد. این شرکت دارای استاندارد ملی ایران و استاندارد بین‌المللی ایزو سیستم مدیریت محیط زیست، سیستم مدیریت کیفیت، سیستم مدیریت ایمنی غذایی است.

نحوه سفارش عمده آب آشامیدنی های دماوند

برای سفارش عمده ی انواع آب معدنی های دماوند و خرید عمده آب معدنی فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست از کوهداد

گرفتن نمایندگی فروش آب معدنی های دماوند

برای دریافت نمایندگی فروش انواع آب معدنی های دماوند فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. و شرایط لازم برای اخذ نمایندگی فروش را با شما مطرح کنند.

درخواست از کوهداد

قیمت آب بسته بندی دماوند

هر کدام از محصولات دماوند به نسبت میزان وزن ، نحوه بسته بندی قیمت متفاوتی دارند . برای خرید عمده این محصولات می توانید با ما تماس بگیرید.

درخواست از کوهداد

انواع بسته بندی آب آشامیدنی دماوند

آب معدنی دماوند در بسته بندی های مختلفی به بازار عرضه می شود . برخی از مدل های بسته بندی را معرفی می کنیم ::

آب آشامیدنی دماوند حجم 1.5 لیتر

آب آشامیدنی دماوند حجم 500 میلی لیتر

آب آشامیدنی دماوند حجم 296 میلی لیتر

آب آشامیدنی دماوند – 350 میلی لیتر

آب آشامیدنی دماوند حجم 820 میلی لیتر

همچنین بخوانید :: خرید آب معدنی سورپرایز

تصاویر آب معدنی دماوند

کوهداد مرجع معرفی برندهای آب های معدنی و آشامیدنی است ، برای ارتباط با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.