مصرف آب معدنی برای انسان بسیار ضروری است زیرا فواید بسیاری برای سلامتی به دنبال دارد. اگر بتوانید به صرف آب معدنی طبیعی مداومت کنید، قطعا بدن شما عاری از بیشتر بیماری ها خواهد بود و نشاط بسیاری را احساس خواهید کرد.
آبی که ما می نوشیم در تمام سلول های بدن ما تاثیر مثبتی می گذارد و شادی و نشاط را به دنبال دارد. به کمک آب می توانیم سموم را دفع و به تنظیم دما بدن هم بپردازیم. بنابراین آب آن هم از نوع معدنی، ارزش غذایی بالایی دارد و افراد می توانند با مصرف آن سلامتی بیشتری کسب کنند.
در بازار برندهای متنوعی آب معدنی وجود دارند که هر یک با بسته بندی و کیفیت خاص خود عرضه می شوند. در این بین باید به برند سپیدان بپردازیم که یکی از برندهای شناخته شده آب معدنی در کشورمان به حساب می‌آید.
در این بخش قصد داریم بیشتر با برند آب معدنی سپیدان که به عنوان شرکت سپیدان چشمه شناخته می‌شود، آشنا شویم.

معرفی شرکت آب معدنی سپیدان چشمه

شرکت آب معدنی سپیدان چشمه در سال 1375 تاسیس شد. شرکتی که در 75 کیلومتری شمال غرب شیراز قرار داشته و در دامنه سلسله کوه های زاگرس در ارتفاع 2300 متری از سطح دریا و در شهر سپیدان واقع است. در واقع کارخانه آب معدنی سپیدان از پیشرفته ترین دستگاه های مدرن روز دنیا ، مهندسان مجرب ، کارشناسان حرفه ای و دستگاه های آزمایشگاهی استاندارد و به روز جهانی را جهت ارائه محصولی باکیفیت و مطابق میل مشتریان به کار گرفته است.
در واقع آب معدنی این شرکت از چشمه خودجوش بهرغان واقع در کوه های زاگرس جنوبی و در شهر سپیدان برداشت می شود. ناگفته نماند که اگر بخواهیم به یکی از متنوع ترین شرکت ها در زمینه تولید آب معدنی اشاره کنیم، بی شک سپیدان چشمه همان برند است.
شرکت سپیدان چشمه موفق به دریافت لوح تقدیر برای نمونه واحد تولید آب معدنی هم شده است که نشان از عملکرد بالا تیم تولید دارد.

آب های معدنی سپیدان
آب های معدنی سپیدان

کارخانه تولید آب معدنی سپیدان چشمه کجاست؟

این کارخانه در جنوب کشور واقع شده و 75 کیلومتری شمال غرب شهر شیراز واقع گشته است. کارخانه ای که در دامنه سلسله کوه های زاگرس با ارتفاع 2300 متر از سطح دریا در شهر سپیدان واقع شد. شماره تماس این شرکت به شرح زیر است:
• 07136481064 الی 65
• 07136481115
• 0713648116
برای بازدید از وب سایت آب معدنی سپیدان چشمه نیز می توانید به آدرس http://www.silvana-msw.com مراجعه نمایید.
آدرس ایمیل شرکت آب معدنی سپیدان چشمه: http://www.sepidan-water.com/

آیا آب معدنی سپیدان چشمه یک آب معدنیست یا آشامیدنی؟

آب آشامیدنی در مقایسه با آب معدنی موارد مثبت کمتری دارد و بسیاری از پزشکان نیز توصیه می کنند به نوشیدن آب معدنی طبیعی بپردازید که ضامن سلامتی بوده و می تواند ویژگی های مفیدی را برای افراد به دنبال داشته باشد.
در این بین آب معدنی سپیدان چشمه همانطور که از نامش پیداست، آب گوارا در اختیار مشتریان قرار می دهد تا لذت بیشتری در جرئه جرئه آن بدست آورند.
آن توضیحاتی که این شرکت تولیدکننده بسته بندی آب معدنی داده، محصول آن یک آب معدنی طبیعی است و نباید آن را آب آشامیدنی ساده تلقی کرد. بنابراین خریداران می توانند با خیالی راحت به تهیه آب معدنی تحت همین برند بپردازند.

همچنین در کوهداد بخوانید :: آب معدنی رسپینا

اگرچه بسیاری از افراد نسبت به این موضوع واکنش خاصی ندارند و برند برایشان اهمیتی ندارد، اما عده ای دیگر توجه بیشتر به نوع برند و سطح کیفیت آب معدنی موردنظرشان دارند. خوشبختانه آب معدنی سپیدان چشمه از آن دسته آب هایی بوده که کیفیت لازم را به مشتریان ارائه می دهد تا همیشه تمایلی برای تهیه آن پیدا کنند و بی تفاوت نباشند.
همانطور که پیشتر گفته شد، آب معدنی این شرکت از چشمه خودجوش بهرغان واقع در کوه های زاگرس جنوبی و در شهر سپیدان بدست می آید.

کیفیت آب معدنی سپیدان چشمه

کیفیت آب معدنی برای افرادی که آن را خریداری می کنند، بسیار اهمیت دارد. شرکت سپیدان چشمه که سابقه طولانی در بسته بندی آب معدنی داشته، سعی کرده با استفاده از متخصص با تجربه، ماشین آلات به روز و برخی موارد مرتبط دیگر، کیفیت بالایی را به مشتریان خود ارائه دهد.
آب معدنی مملو از املاح مدنی بوده و فواید بی شماری دارد. از جمله می توان به دریافت کلسیم، افزایش توان دفاعی بدن، شادابی پوست، نشاط مغز، بهینه سازی سلول ها، مناسب برای شش ها و غیره اشاره کرد.

همچنین در کوهداد بخوانید : خرید عمده آب معدنی گابی ین

شرکت سپیدان چشمه نیز با استفاده از توانمندی متخصصین داخلی، توانسته بسته بندی شیک و کیفیت آب معدنی قابل توجهی را به مشتریان ارائه دهد. بنابراین می توان نتیجه گرفت کیفیت آب معدنی سپیدان چشمه نه تنها کمتر از دیگر رقبا نیست، بلکه امتیاز بالایی هم باید به چنین محصولی داد.
کیفیت در هر محصولی از اهمیت بالایی برخوردار است و البته آب معدنی به عنوان یک غذا یا نوشیدنی باید حساسیت بیشتری روی آن قرار گیرد. از این رو می توان انتظارات بسیاری درباره کیفیت آب معدنی سپیدان چیمه داشت.

خرید آب معدنی سپیدان چشمه

جهت خرید و سفارش آب معدنی سیلوانا تنها کافی است تا فرم زیر را پر کرده و اطلاعات صحیح را وارد کنید. کارشناسان کوهداد در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم برای خرید این محصول را به شما می‌دهند.

درخواست از کوهداد

نحوه سفارش عمده آب معدنی سپیدا چشمه

جهت سفارش و خرید آب معدنی سپیدان چشمه به صورت عمده لازم است که ابتدا فرم زیر را پر کنید و سپس منتظر تماس کارشناسان کوهداد بمانید.

درخواست از کوهداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.