به جرات می توان آب معدنی را ضامن سلامتی دانست. آبی گوارا که از چشمه سارهای خروشان برگرفته از دل کوه گرفته می شود. آبی که فواید بسیاری برای انسان داشته و قطعا نوشیدن همیشگی آن به نفع افراد است.
انسان های بسیاری هستند که نوشیدن آب معدنی را در برنامه روزانه خود قرار می دهند. از همین رو به خرید چندین باکس پرداخته تا هیچ گاه کمبودی نداشته باشند. شرکت های مختلفی وجود دارد که به تولید بسته بندی آب معدنی می پردازند، از جمله آنها باید به شرکت ویوانت اشاره کرد، برندی که کارخانه آن در شهرستان یاسوج قرار داشته و از دل کوه های زاگرس گرفته می شود.
این برند سالیان درازی است که تولید بسته بندی آب معدنی را در برنامه خود قرار داده و از این رو باید به آن اطمینان کاملی داشت. ما در این قسمت قصد داریم بیشتر با برند آب معدنی ویوانت آشنا شویم که به عنوان برندی شناخته شده فعالیت تجاری می کند.

معرفی شرکت ویوانت

کارخانه آب معدنی ویوانت با بهره مندی از خط تولید پر سرعت و ماشین آلات فوق پیشرفته و تمام اتوماتیک ساخت کشور فرانسه يكي از کارخانه های بزرگ توليد كننده آب معدني طبيعيست که در سال 1388 راه اندازي گرديده است. منبع تامين كننده آب معدني ويوانت از چشمه آيريداغ واقع در فراز رشته کوه های زاگرس با ارتفاع 2220 متر از سطح دریا بوده که به دلیل دور بودن از زمین های زراعی و باغات و فاضلاب های انسانی دارای آبی سالم و گوارا، با نیترات و نیتریت بسیار کم می باشد.

همچنین در کوهداد بخوانید :: خرید عمده آب معدنی دی دی واتر

ظرفيت توليد معادل 25200 بطري در ساعت و همچنین 12000 ليوان يكبار مصرف 240 سی سی و 140 سی سی در هر ساعت است. در حال حاضر آب معدني ویوانت در سه سايز بطری 1500 سي سي،500 سي سي و 330 سي سي و دو سایز لیوانی 240 سی سی و 140 سی سی ارائه می گردد. شایان ذکر است شرکت نوشازاگرس با نام تجاری ویوانت به برخی کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله عمان و قطر و بعضی از کشورهای شرق آسیا از قبیل مالزی و سنگاپور صادرات داشته و در داخل کشور نیز 21 استان و 84 شهرستان را بوسیله نمایندگی های فعال تحت پوشش توزیع دارد.

 

بسته بندی آب معدنی های ویوانت
بسته بندی آب معدنی های ویوانت

کارخانه تولید آب معدنی ویوانت کجاست؟

کارخانه این شرکت در 22 کیلومتری جاده سپیدان یاسوج – روبروی تنگ تیزاب قرار دارد. دفتر مرکزی نیز در فارس شیراز خیابان عفیف آباد، ساختمان اداری حافظ، طبقه 3، واحد 9 واقع شده است. برای برقراری تماس با شماره 36266146 71 98 + تماس حاصل فرمایید. آدرس ایمیل Info@Vivante.ir و آدرس وب سایت http://vivante.ir/ است.

آب بسته بندی شده ویوانت یک آب معدنی است یا آشامیدنی؟

برای توضیح این موضوع باید بیان داشت که آب معدنی به آبی گفته می شود که در نزدیکی چشمه برگرفته از کوه بسته بندی می شود و املاح معدنی قابل توجهی دارد. در واقع بدون اینکه هیچ تغییری در املاح و عناصر آن به وجود بیاید، بسته بندی شده و در اختیار هم وطنان قرار می گیرد. اما آب آشامیدنی چنین نیست و ارزش غذایی کمتری را داراست.

همچنین بخوانید :: معرفی کامل آب معدنی سوور

آب معدنی ویوانت از آنجایی که از چشمه کوه های زاگرس آب آن تامین می شود، کارخانه این برند نیز در بکرترین منطقه واقع شده است. آبی خوش طعم و گوارا که با نوشیدن آن می توان شادی را به پوست و بدن بخشید. همانطور که از نام این برند مشخص است، با آب معدنی رو به رو هستیم و متفاوت از آب آشامیدنی رایج است. آبی که املاح معدنی کافی را برای بدن رقم زده و سلامتی بسیاری را برای مخاطب خود به دنبال دارد. بنابراین باید بیان داشت که آب معدنی ویوانت یک نوع معدنی بوده و آشامیدنی به حساب نمی آید.

کیفیت آب معدنی ویوانت

شرکت ویوانت با به کارگیری تیمی مجرب و ماشین آلات به روز، بهترین بسته بندی را برای آب معدنی خود در نظر می‌گیرد. گذشته از آن آب معدنی مورد اشاره از چشمه سارهای کوه های زاگرس گرفته شده که یکی از بهترین آب معدنی‌ها را می توان در همان مناطق یافت. بنابراین در بحث کیفیت این برند حرفی برای گفتن باقی نگذاشته و باید انتظارات بسیاری داشت.
همچنین با وجود شرکتی با سابقه چون ویوانت، این آب معدنی می تواند موردنظر مشتریان علاقمند به مصرف آب معدنی قرار گیرد. زیرا در بطری های متنوع آب معدنی را به تولید رسانده و در اختیار مشتریان قرار می دهد تا محصولی ارزشمند را ارائه داده باشد.
این مسئله برای خریداران آب معدنی اهمیت بسیاری داشته که هیچ تغییری در آب موردنظر حاصل نشده و همان آب چشمه در بسته بندی قرار گرفته و توزیع شود. شرکت آب معدنی ویوانت نیز همین روند را انجام داده تا مشتریان اطمینان کافی از خرید خود داشته و ناراضیتی به وجود نیاید.

خرید آب معدنی ویوانت

جهت خرید و سفارش آب معدنی ویوانت تنها کافی است تا فرم زیر را پر کرده و اطلاعات صحیح را وارد کنید. کارشناسان کوهداد در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم برای خرید این محصول را به شما می‌دهند.

درخواست از کوهداد

نحوه سفارش عمده آب معدنی ویوانت

جهت سفارش و خرید آب معدنی‌های ویوانت به صورت عمده لازم است که ابتدا فرم زیر را پر کنید و سپس منتظر تماس کارشناسان کوهداد بمانید.

درخواست از کوهداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.